Benas Simmonsas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Triumfas Filadelfijoje Nuotr.: AP - Scanpix
Pražanga prieš LeBroną Nuotr.: AFP – Scanpix
LeBronas Jamesas ir Benas Simmonsas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
  • „76ers“ namuose 132:130 įveikė „Cavaliers“

• 13-ąją pergalę iškovojusi „76ers“ atėmė iš „Cavs“ 3-ąją vietą Rytuose

• LeBronas pelnė 44 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei pasižymėjo įspūdingu dėjimu per Ilyasovą

• Benas Simmonsas pelnė 28 tašku, atkovojo 15 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų

Įspūdingą žaidimą demonstruojanti Filadelfijos „76ers“ (49-30) savų žiūrovų akivaizdoje 132:130 (41:28, 37:27, 27:43, 27:32) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (49-31) bei atėmė trečiąją Rytų konferencijos vietą.

Tai buvo jau 13-oji Bretto Browno auklėtinių pergalę paeiliui bei 5-oji iš eilės rungtyniaujant be traumuoto Joelio Embiido.

Fantastiškai rungtynes pradėję šeimininkai jau pirmoje mačo dalyje įgijo 30 taškų persvarą, o iki ilgosios pertraukos buvo sukračiusi net 78 taškus. Tai rezultatyviausia „76ers“ pirmoji mačo pusė nuo 1992-ųjų.

Visgi toks pranašumas jaustis saugiai šeimininkams neleido. LeBronas Jamesas per trečiąjį ketvirtį pelnė 21 iš 44 savo taškų, o 43:27 kėlinį laimėjusi Ohajo valstijos ekipa skirtumą ištirpdė iki 98:105.

Ketvirtajame kėlinyje Jamesas pasižymėjo ir įspūdingu dėjimu per Ersaną Ilyasovą.

Per paskutinę mačo minutę svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir, likus 12 sekundžių, turėjo minimalų deficitą (127:128).

Likus 2 sekundėms Jamesas turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, kuomet stojo prie baudų metimų linijos mesti tris kartus. Visgi puolėjo antrasis metimas tikslo nepasiekė.

„Cavs“ lyderis šiame mače surinko trigubą dublį. Pelnė 44 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkus į priekį vedė Benas Simmonsas. Australas surinko 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: J.J. Redickas 28, Benas Simmonsas 27 (12/17 dvit., 15 atk. kam., 13 rez. perd.), Marco Belinelli 23 (6/12 trit.), Ersanas Ilyasova 17 (11 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 8 kld.), Jeffas Greenas 33 (5/6 trit.), Kevinas Love'as 17, J.R. Smithas 8.

2018-04-07 21:17
Beje,
Bronius perkopė 31K pelnytų taškų... O ant jo varo tik atsilupėliai.

--
2018-04-07 16:41
Dėkui,kad taip manim rūpiniesi nuokruša. :-) Neveltui pedikas esi.Vien tik apie xlapokus kalbi. :-) Kas tas Fedia?Ai,atleisk tavo vyras juk urode. :-)

--
2018-04-07 15:41
Nei tu dj pyderiuk matei rungtynes, nei tu pasakok kad kova vyko, pasiziurejo tavo sunus highlifhtsus perpasakojo ir ciesini cia dabar koks tipo ekspertas ir krepsini besuprantas esi :D vat kova vyksta kai tavo kaimynas fedia tavo bobos subines xlapoka per pietu pertrauka ant tavo sofkutes drasko ir netiketai is maximos sandelio tu grizti paest vakaryksciu barsciu su bulka :DDD

--
2018-04-07 13:06
Čia tai kova buvo,vienos geriausių sezono rungtynių.Net kai išbarstė persvarą Sixeriai,kažkaip mažai tikėjausi,kad pralaimės.Per daug noro paliko aikštėje,kad atiduotų pergalę.Redicko ir Belinelli snaiperių duetas taip išplečia komandos puolimą,kad smagu žiūrėti.O kokia Simmonso ir Broniaus dvikova...Simmonsas jau dabar yra kaip Broniaus kopija,tik kad metimo iš toli dar neišlavinęs.Bet tas žaidimo stilius,aikštės matymas,pats net kūno sudėjimas ir judėjimas jau primena Bronių.Įdomu bus ir ateitį stebėti jų dvikovas.

--
2018-04-07 11:50
O ir teslagalvis guru islindo, kaip teletabi gyveni? :D

--
2018-04-07 11:13
kasioguru
ispudinga Sixers pradzia, bet paskui issvaistyt +30 pries komanda, kuri zaide antra diena is eiles, tai irgi rodo, kad kietu kiausu dar truksta. bus idomu, jei jiem pavyks islikt 3-oj vietoj, nes subyrejus Celticsam, 2-3 ir 6-7 komandom visi sansai eit iki rytu finalo. o Cavsam tektu sezone buve neparankus Pacers ir paskui Raptors, oi butu sunku.
2018-04-07 09:53