• „Vytautas“ išvykoje 71:104 pralaimėjo „Lietuvos rytui“

• LaMelo Ballas pelnė 7 taškus (2/15 metimų), suklydo 4 kartus ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais

• Tuo metu LiAngelo su 16 taškų buvo rezultatyviausias prieniškių krepšininkas ir mačą baigė su 13 naudingumo balų

• Mindaugas Lukauskis pagal pataikytus metimus iš žaidimo sąraše pakilo į ketvirtąją vietą ir aplenkė Arvydą Macijauską

LaMelo Ballas realizavo 13 proc. metimų iš žaidimo (2/15), padarė 4 klaidas, gavo bloką ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais, o jam būnant aikštelėje, „Vytautas“ praleido 25 taškais daugiau. Negana to, 16-metis priiminėjo prastus sprendimus aikštėje ir pasižymėjo silpna gynyba.

19
24
63%
5/8
6

Toks amerikiečio pasirodymas skaudžiai atsiliepė Prienų-Birštono „Vytautui“ (5-23), kuris Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos mače 71:104 (21:23, 22:34, 17:28, 11:19) nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“ (24-5).

„Jau kurį laiką nebuvau išleidęs Melo ir norėjau pažiūrėti, kaip jis atrodys. Taip, buvo blogai, bet kitos rungtynės bus su „Nevėžiu“, kur manau deramai pasiruošime ir tikiuosi, kad sužaisime vienas geriausių rungtynių šiame sezone“, – po rungtynių teigė Virginijus Šeškus.

Prieniškiai dar laikėsi pirmajame kėlinyje, tačiau Beno Madgeno ir Traviso Petersono vedami vilniečiai spurtavo antrajame ketvirtyje.

Madgenas smeigė tritaškį, iš jo estafetę perėmęs Petersonas atseikėjo 5 taškus paeiliui ir „Lietuvos rytas“ pabėgo 18 taškų pranašumu (55:37).

Visiška „Vytauto“ agonija prasidėjo po ilgosios pertraukos. Didžiąją dalį trečiajame kėlinyje sužaidęs LaMelo pasižymėjo sau įprastu chaotišku žaidimu, prasta gynyba ir sunkiai suvokiamais sprendimais.

Tokia prieniškių spraga šeimininkai naudojosi maksimaliai. Petersonas pataikė du tolimus metimus, dar vieną tritaškį įsūdė Chrisas Krameris bei Jimmy Baronas, o „Lietuvos rytas“ spurtavo 16:4 ir nusprendė mačo baigtį (75:52).

Nepaisant prasto LaMelo žaidimo, Virginijus Šeškus ir toliau pasitikėjo 16-mečiu, o vilniečiai ketvirtajame kėlinyje tik dar labiau didino savo pranašumą.

Daugiausia pataiko: Justas Sinica

„Kai jie žaidžia tuose turnyruose ir sumeta po 40 taškų, manau, neatspindi realybės. Reikia parodyti, kad Lietuvos krepšinis nėra toks, kad gali bet kas atvažiuoti ir laisvai žaisti“, – kalbėjo Šeškus.

Kur kas geriau nei LaMelo, sekėsi jo broliui LiAngelo, kuris pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimas, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

LiAngelo „Vytauto“ komandoje buvo rezultatyviausias krepšininkas ir pagal naudingumo balų skaičių liko trečias.

Kur kas geresnės nuotaikos „Lietuvos ryto“ stovykloje, kur Mindaugas Lukauskis pataikė 2 metimus iš žaidimo ir pagal šį rodiklį pakilo į ketvirtąją vietą klubo sąraše.

Panevėžietis per savo karjerą Vilniuje pataikė 788 metimus iš žaidimo ir aplenkė ketvirtoje vietoje buvusį Arvydą Macijauską. Iki trečioje vietoje esančio Virginijaus Sirvydžio, Lukauskiui trūksta 27 taiklių metimų.

„Esu nepatenkintas kai kuriais taktiniais sprendimais, buvo broko. Neįmetėme daug lengvų metimų iš po krepšio. Tokių dalykų neturėtų būti“, – griežtesnio žodžio po įtikinamos pergalės nevengė Rimas Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 19, Benas Madgenas 15, Mindaugas Girdžiūnas 13, Martynas Echodas 11.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 16, Eigirdas Žukauskas 15, Tomas Dimša 12.

2018-04-07 19:20
Tragiškas Vytauto žaidimas.Žaidėjai išvis kažkokie demotyvuoti,jokios ugnies,chaosas grynas.Gynyba kažkokia parodija,visi stovi ir žiūri vienas į kitą.Melo išvis nežino,kas tai yra.Puolime taip pat darė bet ką.Gelo užtai daug geriau žaidėjai,stengiasi daugiau ir kitų ieškoti,gynyboje taip pat lengvai nepastumsi,stengiasi atstovėti.Bet žiūrint į visą komandą,tai kraupus vaizdas.Neveltui ir Dimša po rungtynių neturėjo ką pasakyti.

--
2018-04-07 19:08
vis tiek sezonui zopa tai laiko lamelo kad tevui itikt nes jei ne jis tai gal ir to vytauto nebebutu siuo metu.
2018-04-07 19:03
Piktas
Vadyba Vytauto ir treneriu stabas visiski "lavonai" kitais metais NKL gales rungtis

--
2018-04-07 19:01
Pataikes_i kelnes tritaski
Gariunu Abibas-Inkilo sukuosena! Nu ir komandas rodo per TV...
2018-04-07 19:00
Apsurdas
Kodel rodo tokias lievas runktyes TV?
2018-04-07 18:58
Faktu,faktas...
Karocia Botu gerbejai,uosto kabancius! Nors ritos nepernesu,bet cirkui cia ne vieta.
2018-04-07 18:39
Linkevicius specialiai nedave paso ant greito lamelui.

Nesakysiu
Viskas, po pertraukos įsijungsiu transliacija! Aš esu Žalgirio talismanas ir Ryto užkeikimas! Kai trečiam kėliny įsijungiau Euroligos rungtynes Oli vs Žalgiriuką, mano šaunuoliai iškart sužaidė puikią atkarpą, o paskui laimėjo! Dabar dirbau dirbau vis užmesdama akį į rezultatą, bet tuoj pat einu prie teliko, vargas jums, raudonieji! :-D :-D

--
2018-04-07 18:11
Dfg
Lietuvos teisėjų lygis apgailėtinas tempia raudoną šiukšlė. O Ryto fanai durneliai nušvilpinėja 16 METŲ VAIKĄ kuris visiškai niekuom kaltas,kad rytas tokie apgailėtini