Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com
  • „Neptūnas“ namuose 90:71 susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“

• Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Brandonas Fieldsas pelnė 21 tašką

Pirmąją rungtynių pusę pramiegojęs Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) atsitiesė antroje ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) namuose 90:71 (18:23, 18:23, 28:15, 16:10) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (11-18).

21
22
50%
4/8
4

Per pirmąsias penkias minutes aikštėje dominavę pasvaliečiai spurtavo 15:5 ir po Liso Shoshi dėjimo užtikrintai pirmavo, tačiau per likusią pirmojo kėlinio pusę dar pridėjo vos tris ir išbarstė turėtą pranašumą – 18 taškų atseikėję šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai 23:18.

Trečiojo ketvirčio pradžioje L. Shoshi pelnius keturis taškus paeiliui, „Pieno žvaigždės“ priartėjo prie „Neptūno“ per šešis taškus – 40:46. Visgi tada rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Brandonas Fieldsas surinko 11 taškų, o jo vedamas „Neptūnas“ pabėgo į priekį – 74:51.

Universaliai rungtyniavęs Viačeslavas Bobrovas per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

„Pieno žvaigždėms“ vis dar padėti negalėjo Trevonas Hughesas ir Steponas Babrauskas.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 21, Laurynas Bieliauskas 13, Jameelas McKay 11.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Viačeslavas Bobrovas ir Lisas Shoshi – po 10, Tomas Lekūnas 8.

Trenerių komentarai:

2018-04-07 21:45
Pradžioj sunkiai sekėsi Neptūnui,bet po truputį įsivažiavo ir paskui jau užtikrintai laimėjo.Fieldsas pagaliau sužaidė geras rungtynes.Jei taip toliau,tai ir Johnsoną iš starto išstums.Naujokas McKay taip pat parodė,kad ir pulti gali,ne tik gintis.Lemiamose kovose reikės jo tokio žaidimo ir puolime.Beliauskas taip pat gavo pasireikšti.Tvirtai įsitvirtino trejete Neptūnas ir Lietkabeliui jau tik teoriniai šansai juos pavyti.