• „Warriors“ dviejų pralaimėjimų atkarpą nutraukė svečiuose 117:110 įveikdama „Suns“

• Klay Thompsonas pirmajame kėlinyje surinko 22 taškus, o vienos atkarpos metu pelnė 19 taškų iš eilės

• „Warriors“ prieš „Suns“ laimėjo 15 kartų paeiliui

• „Suns“ užfiksuos prasčiausią pergalių ir pralaimėjimų rodiklį tarp visų komandų. Ji pralaimėjo  31 rungtynes iš pastarųjų 34 mačų

Klay Thompsonas pirmajame kėlinyje surinko 22 iš savo 34 taškų, o jo vedama „Golden State Warriors“ (58-23) 117:100 (33:29, 31:21, 27:22, 26:28) 15-ąjį kartą iš eilės įveikė Fynikso „Suns“ (20-61) ir nutraukė dviejų savo nesėkmių seriją.

34
28
46%
6/13
80%
8/10

„Warriors“ užfiksavo klubo rekordą pagal pergalių skaičių iš eilės prieš vieną komandą (15). Pastarąjį kartą šių ekipų akistatose Fynikso klubas laimėjo 2014 metais.

„Suns“ pralaimėjo 31 rungtynes iš pastarųjų 34 mačų. Fynikso krepšininkai su 20 pergalių ir 61 nesėkme fiksuoja prasčiausią rodiklį visoje NBA lygoje. Ši komanda turės geriausius šansus gauti pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą.

Fynikso krepšininkai užfiksuos prasčiausią sezono rezultatą per pastarąjį penkiasdešimtmetį. 1968-1969 m. sezone komanda surinko tik 16 pergalių, o tai yra prasčiausias klubo sezonas istorijoje.

„Warriors“ vertėsi be Stepheno Curry ir Patricko McCaw.

NBA čempionų komandą į priekį vedė Thompsonas, kuris pirmajame kėlinyje pelnė 19 iš eilės „Warriors“ taškų. Pirmajame ketvirtyje snaiperis pataikė 5 dvitaškius iš 5 bei 4 tritaškius iš 6, o iš viso rungtynėse įmetė 34 taškus (8/10 dvit., 6/13 trit.).

„Suns“: Danuelis House’as 22 (8 atk. kam.), Alexas Lenas 16 (10 atk. kam.), Tyleris Ulisas 15 (10 rez. perd.), Draganas Benderis 14 (14 atk. kam.), Jaredas Dudley 11.

„Warriors“: Klay Thompsonas 34 (8/10 dvit., 6/13 trit.), Kevinas Durantas 17 (9 rez. perd.), Quinnas Cookas ir Draymondas Greenas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14, JaVale’as McGee 11 (5/6 dvit.).