Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Thunder“ išvykoje 115:93 nukovė „Heat“

• Šiuo laimėjimu Oklahomos komanda užsitikrino vietą atkrintamosiose

Oklahomos „Thunder“ klubas išvengė fiasko – užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Billy Donavano auklėtiniai svečiuose 115:93 (21:27, 28:25, 27:29, 39:12) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus.

23
32
18
13

Trigubu dubliu prie gyvybiškai svarbios komandos pergalės prisidėjo „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas, kuris pelnė 23 taškus (6/16 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Jei žaisime savo geriausią žaidimą, nugalėsime bet ką“, – neabejoko Westbrookas.

„Heat“ klubą palaidojo paskutinis kėlinys, pralaimėtas net 12:39. Tai – trečias didžiausias vieno kėlinio skirtumas „Heat“ komandos istorijoje ir blogiausias šiai komandai rungtyniaujant Majamyje.

„Viskas atsitiko taip, kaip ir turėjo nutikti. Norėjome iš šių išvykų pasiimti abi pergales, užsitikrinant vietą kitame etape, dabar galiausiai taip ir nutiko“, – pasakojo Paulas George'as.

Ši diena svarbi ir kitam „Thunder“ krepšininkui Carmelo Anthony, kuris į atkrintamąsias sugrįš pirmą kartą po penkerių metų pertraukos.

„Smagu reguliarųjį sezoną baigti ne su mintimis apie atostogas“, – sakė buvęs Niujorko „Knicks“ krepšininkas Anthony.

„Heat“: Joshas Richardsonas 18, Hassanas Whiteside'as 16, Tyleris Johnsonas ir Justise'as Winslow po 12.

„Thunder“: Paulas George'as 27, Russellas Westbrookas 23 (18 atk. kam., 13 rez. perd.), Jerami Grantas 17, Carmelo Anthony 11.

2018-04-10 12:37