Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Lukas Lekavičius sužaidė puikias rungtynes, o Atėnų „Panathinaikos“ (22-0) svečiuose iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rethymno“ (8-14) klubą 103:69 (23:21, 35:18, 23:9, 22:21).

Daugiausia pataiko: Nick Calathes

Lietuvis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias atakavo be klaidų – pataikė visus 3 mestus dvitaškius, 2 tritaškius ir 3 baudos metimus. Lekavičius taip pat atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė tris kamuolius. Už lietuvį rezultatyviau rungtyniavo tik 17 taškų surinkęs Ianas Vougioukas.

Atėnų klubas dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir po dviejų kėlinių turėjo susikrovęs 19 taškų pranašumą (58:39). Antroje rungtynių dalyje skirtumas tik augo.

Šiuo metu „Panathinaikos“ su 22 pergalėmis žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje ir penkiais laimėjimais lenkia Pirėjo „Olympiakos“, kuri kol kas yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

„Rethymno“ klubas turnyrinėje lentelėje šiuo metu aštuntas.

„Rethymno“: Stefanas Moody 32, Charalamposas Giannopoulos 14, Anthony Lee 9.

„Panathinaikos“: Ianas Vougioukas 17 (9 atk. kam.), Lukas Lekavičius 15, Kenny Gabrielis 13.

2018-04-11 18:31