• „Olympiakos“ išvykoje 84:68 nugalėjo „Lavrio“

• Nugaros skausmus pajutęs Strelnieks buvo išgabentas į ligoninę, kur bus atlikti magnetinio rezonanso tyrimai

• Graikijos klubui vis dar nepadėjo Georgios Printezis, bet į rikiuotę grįžo Kostas Papanikalou

• Strelnieks Eurolygoje vidutiniškai pelno po 7,6 taško

Pirėjo „Olympiakos“ Graikijos pirmenybėse 84:68 (22:13, 21:17, 24:13, 17:25) šventė nesunkią pergalę prieš vietos „Lavrio“ ekipą, tačiau geras nuotaikas sujaukė Janio Strelnieko trauma.

Latvis laimėtame mače sužeidė vos pusketvirtos minutės ir pajutęs skausmus nugaroje buvo išgabentas į ligoninę, kur jam bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas. Kiek laiko krepšininkas negalės žaisti, kol kas neaišku.

„Olympiakos“ gretose vis dar nerungtyniavo Georgios Printezis, tačiau į rikiuotę po mėnesio pertraukos grįžo Kostas Papanikolaou.

Pastarosiose rungtynėse su „Žalgiriu“, Strelnieks pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Latvis Eurolygoje vidutiniškai pelno po 7,6 taško, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovoja po 1,3 kamuolio.