Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • „Monbus Obradoiro“ 91:97 namuose nusileido „Unicaja“

• Šeimininkai, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, pirmavo 84:77

• Bendžius pelnė 16 taškų ir surinko 17 naudingumo balų

Apmaudų pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ ekipa, kuri namuose 91:97 (22:16, 23:12, 16:23, 24:34, 6:12) nusileido Malagos „Unicaja“.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Pralaimėtojams Bendžius pelnė 16 taškų (0/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 4/4 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Tai buvo aštuntosios Bendžiaus rungtynės paeiliui, kuomet jis pelno dviženklį taškų skaičių.

Iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms, šeimininkai pirmavo 84:77, tačiau andalūzai smeigė du tritaškius paeiliui, ir deficitą nurėžė iki minimumo (83:84).

Kitoje atakoje Nemanja Radovičius realizavo tik vieną baudų metimą, o Adamas Waczynskis atsakė dviem ir rezultatą išlygino (85:85).

Kita šeimininkų ataka nebuvo sėkminga ir ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu pirmuosius taškus pelnė „Monbus Obradoiro”, tačiau „Unicaja“ į tai atsakė 8 taškais paeiliui ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, turėjo apčiuopiamą persvarą (93:87).

Svečių pergalę įtvirtino Alberto Diazo baudų metimai (95:89).

„Monbus Obradoiro“: Mattas Thomasas 20, Eimantas Bendžius ir Artiomas Pustovijus po 16, Nemanja Radovičius ir Albertas Sabatas po 10.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19, Alberto Diazas 18, Adamas Waczynskis 17.