Aštuntąją pergalę per dešimtas SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynes iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, namie 100:68 (27:14, 22:18, 26:14, 25:22) sutriuškinusi Talino „Triobet/Dalkia“ krepšininkus.

Laimėję aštuntą kartą ir šventę ketvirtą pergalę iš eilės Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai išliko SEB BBL Iššūkio taurės turnyro lyderiais.

Nuo mačo pradžios pademonstravę, jog rungtynių šeimininkai ir favoritai yra jie, kėdainiškiai jau po pirmojo kėlinio buvo įgiję 13 taškų pranašumą. Per likusius kėlinius puikiai dėl atšokusių kamuolių kovoję aikštės šeimininkai tik didino pranašumą ir sutriuškino estus.

„Nevėžis“: Benas Veikalas 19 (6 atk. kam.), Paulius Joneliūnas 14, Povilas Šakinis 13, Gintaras Leonavičius 11, Mindaugas Sakalauskas 11, Žydrūnas Stankus 11.

„Triobet/Dalkia“: Tanelis Kurbas 19, Ivaras Tulitas 10, Kristjanas Makke 9.