Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionato Iššūkio taurės varžybose iškovojo Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ krepšininkai, namie 87:66 (18:16, 22:13, 16:22, 31:15) palaužę Liepojos „Lauvas“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms marijampoliečiai buvo įgiję 11 taškų persvarą, tačiau latviai nepasidavė ir prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki 5 taškų (51:56).

Vis dėlto Lino Šalkaus auklėtiniai į rungtynes įnešti intrigos nusiteikusi nebuvo. Kėlinį 6 taškais paeiliui pradėję suvalkiečiai susigrąžino 11 taškų persvarą, o iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes ir 13 sekundžių Vytautas Tatarūnas dvitaškiu ir baudos metimu padidino persvarą iki 17 taškų (78:61) ir nulėmė mačo baigtį.

„Arvi-Sūduva“: Virginijus Sirvydis 20, Audrius Maneikis 17 (7 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 13, Vytenis Jasikevičius 10.

„Lauvas“: Marekas Jurevicus 18 (8 atk. kam.), Stephenas Richas 12, Jevgenijus Kosuškinas 11.