Greggas Popovichius, Tony Parkeris Nuotr.: AFP-Scanpix
JaVale'as McGee Nuotr.: USA Today-Scanpix
Klay Thompsonas Nuotr.: USA Today - Scanpix
  • „Warriors“ namuose 113:92 įtikinamai nugalėjo „Spurs“

• Kevinas Durantas pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

• Klay Thompsonas pridėjo 27 taškus, pataikęs 5 tritaškius iš 6

• Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs 28 taškus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosios varžybos ir vėl džiugina krepšinio mylėtojus, o pirmosiose rungtynėse namuose rungtyniavę „Golden State Warriors“ 113:92 (28:17, 29:24, 29:22, 27:29) sutriuškino San Antonijaus „Spurs“ ir serijoje iki keturių pergalių išssiveržė į priekį 1-0.

Foto galerija

JaVale‘o McGee vedami „Warriors“ galingai pradėjo susitikimą nuo pat jo pradžios. Aukštaūgis pelnė pirmuosius 8 iš 14 šeimininkų taškų ir Steve‘o Kerro auklėtiniai pirmavo 14:6.

„Warriors“ ir toliau nemažino apsukų. Iš McGee estafetę perėmė Kevinas Durantas, šeimininkai spurtavo 13:3 ir pirmojo kėlinio pabaigoje NBA čempionų persvara buvo dviguba – 28:14.

„Spurs“ ir toliau sunkiai ieškojo kelių varžovų krepšio link, o „Warriors“ puolime vėl įjungė aukštesnę pavarą. Durantas sudrebino krepšį dėjimu, tritaškį smeigė Iguodala ir šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų (54:36).

Po ilgosios pertraukos svečiai parodė atsigavimo ženklus ir po Dejounte Murray taškų, „Spurs“ deficitas sumenko iki 9 taškų (50:59).

Vis tik „Warriors“ į tai atsakė spurtu 11:2 ir po McGee baudų metimų, šeimininkų persvara buvo vėl daugiau nei solidi (71:52).

Galutinį smūgį šeimininkai sudavė trečiojo kėlinio pabaigoje. Durantas pelnė 4 taškus paeiliui, Draymondas Greenas smeigė tritaškį ir „Warriors“ pranašumas tapo triuškinamas (86:63).

Ketvirtajame kėlinyje susitikimo eigos „Spurs“ nepakeitė ir „Warriors“ užtikrintai pradėjo pirmojo etapo seriją.

Nugalėtojus į priekį vedęs Kevinas Durantas pelnė 24 taškus (8/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir suklydo 4 kartus.

Jam puikiai talkino Klay Thompsonas, atseikėjęs 27 taškus bei Draymondas Greenas pridėjęs 12 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų bei 8 sugriebtus kamuolius.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (6/7 dvit., 5/6 trit.), Kevinas Durantas 24 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), JaVale‘as McGee 15, Draymondas Greenas 12 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Shaunas Livingstonas 11.

„Spurs“: Rudy Gay 15, LaMarcusas Aldridge‘as ir Brynas Forbesas po 14.

Išsami rungtynių santrauka:

2018-04-15 15:56
Jo,Kawhi traumuotas visą sezoną.Nedaug rungtynių sužaidė,dešimt berods net nesiekė ir trauma atsinaujino.Tai visą sezoną iškritęs.Vakas komentatorius minėjo,kad gal dar grįžtų ant PO,bet ar verta žmogų mest į ugnį,nežaidus visą sezoną.Plius,serija kaip ir aiški,tai nebent tik rudenį jį pamatysim.

--
2018-04-15 14:07
to djgaffer
Kas nors biski smegenu turi suprato apie ka tu sneki, o anonimas laido riteris ir i ji nereik kreipt demesio, kas su Kwahi daros? Kazkaip neisigilinau kas jam yra, kiek zinojau trauma turejo? Ar jau sveikas? Kodel nezaide?
2018-04-15 12:16
O ko aš galėjau nežiūrėt pedike Anonime,jei rungtynės 22 val.prasidėjo? :-) Nu tu tokr degradas,kad tau net atrašyt gėda.O dėkt tų pamatų,tai ne taip išsireiškiau.Turėjau omeny,kad McGee puolime gerą toną visai komandai uždėjo ir tapo netikėtumu Spursams.

--
2018-04-15 11:57
Rimvydas
Tai kaip ten su Leonardu yra? Nelabai gilinausi i situacija. Kodel jis nezaidzia? :)
2018-04-15 09:16
na joo.. sis sezonas spursams, tai nekazka, tiek traumu ir zaideju nebuvo, is tiesu kaip Manu ir pasake, labai gerai, kad sugebejo dar isokt i playoffus, su visa pagarba Spursams ir Popui :)
2018-04-15 08:30
is tiesu tai gaila spurs,tokia didinga komanda buvo dar visai neseniai.kawhi tai gryna bitch,idomu ar atsiras elitiniu komandu kurios po tokiu jo spektakliu noretu turet toki lyderi?net ir be prieskonio gsw i vienus vartus sudauze spurs,o kai jis gryz,komanda pakils i dar kita lygi ir vel kovos del cempionu titulo
2018-04-15 08:10
Ei dj fageriuk tu mazas teslagalviuk, bent rungtynes ziuri realiai ar highlightsus sunus paziuri o tu bobai xlapoka purtai tuo metu kai rungtynes vyksta? :D nes kliedi tai konkreciai, tavo nesamones skaityt tai tas pats kas straipsnio santrauka

--
2018-04-15 07:57
Kasioguru, tau negeda to dunduko dj gejaus komentarus skaityt, kurie paremti highlightsu apzvalgomis? :D debiliukas gi visiskai nesigaudo krepsinyje nors ir tu bukas kaip bato aulas :D

--
2018-04-15 01:54
kasioguru
kalbet, kad NBA pergalei pamatai buvo padeti pirmam keliny, reiskia visiskai nesigaudyt NBA krepsiny. :) cia ne eurokasis, cia -10 tasku top komandos atlosia per 2-3 minutes.
2018-04-15 01:13
Su tokiu puolimu Spurs jau gali galvoti apie atostogas.Aldridge'ą padvigubino ir nėra Spursų.Gay dar lyg bandė padėti,bet jau ne toks,kaip anksčiau.Forbesas tik 4 kėl.taškus susirinko,kai jau po trijų viskas buvo aišku.Dar Manu tarp rezultatyviausių,šansų jokių SAS.GSW parodė,už ką yra viena geriausiai besiginančių komandų.Puolime aiškūs lyderiai buvo KD su Klay,bet McGee nustebino.Jo aktyvumas pirmam kėlinį ir padėjo pamatus.Užtikrinta ir rami pergalė.