C.J. McCollumas ir Terry Stottsas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Rajonas Rondo Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Pelicans“ išvykoje 97:95 nukovė „Trail Blazers“

• Serijoje 1-0 išsiveržusi Naujojo Orleano ekipa perėmė aikštės pranašumą

• Rajonas Rondo atliko 17 rezultatyvių perdavimų

• Anthony Davisas surinko 35 taškus ir sugriebė 14 kamuolių

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų pradžioje Rajono Rondo atliko 17 rezultatyvių perdavimų, Anthony Davisas pelnė 35 taškus ir atkovojo 14 kamuolių bei jų vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ startavo skambia pergale.

Foto galerija

Šeštoje vietoje reguliariajame sezone likusi „Pelicans“ pirmajame ketvirtfinalio mače svečiuose 97:95 (21:18, 24:18, 30:27, 22:32) po atkaklios kovos pranoko iš trečiosios pozicijos į atkrintamąsias žengusią Portlando „Trail Blazers“ bei perėmė aikštės pranašumą.

Serijoje iki keturių pergalių „Pelicans“ įgijo persvarą 1-0. Antrasis susitikimas taip pat vyks Portlande.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Davisui sudrebinus varžovų krepšį dėjimu iš viršaus, svečiai užtikrintai kontroliavo susitikimą ir pirmavo 86:72, tačiau tuomet šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą.

„Pelicans“ duobe pasinaudojusi „Trail Blazers“ laimėjo atkarpą 13:2 ir priartėjo vos per vieną tolimą metimą – 85:88. Prasidėjus paskutinei minutei, C.J. McCollumas smeigė tritaškį ir skirtumas tapo minimalus – 92:93.

Visgi tada „Trail Blazers“ per likusį laiką sunkiai rinko taškus, o paskutiniuosius tris tas pats McCollumas surinko taikliu tolimu metimu aidint sirenai. Lemiamu metu prie baudų metimų linijos stojęs Davisas realizavo visus keturis metimus ir išsaugojo „Pelicans“ pergalę.

Davisas per 41 minutę pataikė 14/24 dvitaškių, 7/9 baudų ir prametė 0/2 tritaškių. Taip pat jis dar atliko 4 blokus ir įsirašė 35 naudingumo balus. Tuo metu Rondo iš žaidimo realizavo 3/8 metimų, pelnė 6 taškus ir dar atkovojo 8 kamuolius.

„Trail Blazers“ superžvaigždei Damianui Lillardui ketvirtfinalio startas susiklostė ypač nesėkmingai. Jis krepšį atakavo 23 kartus, iš kurių tikslūs buvo vos šeši. Įžaidėjo sąskaitoje – 18 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 19, Damianas Lillardas 18 (6/23 metimai), Evanas Turneris 13, Jusufas Nurkičius 11 (11 atk. kam.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 35 (14 atk. kam.), Jrue Holiday 21, Nikola Mirotičius 16 (4/10 trit., 11 atk. kam.), Ianas Clarkas 10.

2018-04-15 12:04
Šį kartą pritariu kasioguru.Būtent šitoj poroj ir galvojau,kad išvykoje žaidžianti komanda gali laimėti,kas ir įvyko.Per daug apylygės komandos,todėl varžybos gali pasisukti į vienos ar kitos pusę.Pelicans nuskilo šiąnakt,kitą kartą gali PTB pasisekti.Gera kova čia laukia.