• „Vytautas“ namuose 74:63 nugalėjo „Dzūkiją“

• Prieniškiams tai taip pat buvo pergalė LKL namų rungtynėse po 4 mėnesių pertraukos

• LiAngelo Ballas per 11 minučių pelnė 6 taškus ir surinko -2 naudingumo balus, o LaMelo savojo šanso nesulaukė

• Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Edvinas Šeškus pelnė 17 taškų

Prienų-Birštono „Vytautas“ (7-24) po 5 mėnesių pertraukos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

13
20
6
100%
5/5

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 74:63 (21:17, 23:14, 13:15, 17:17) susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (9-22) ir išsaugojo viltis kovoje dėl 9-osios pozicijos.

Paskutinį kartą prieniškiai dvejomis pergalėmis iš eilės džiaugėsi lapkričio mėnesį, kuomet 92:78 buvo įveiktas Kėdainių „Nevėžis“.

„Vytautas“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Edvino Šeškaus vedami prieniškiai, antroje ketvirčio pusėje spurtavo 12:2 ir po Šeškaus tritaškio šeimininkai susikrovė 16 taškų pranašumą (44:28).

Po ilgosios pertraukos šeiminkams reikalai ėjo tik geryn. Eigirdas Žukauskas atseikėjo du tolimus metimus ir „Vytauto“ persvara šoktelėjo iki 20 taškų (53:33).

Vos aikštelėje pasirodęs LiAngelo Ballas pridėjo 2 taškus ir dar labiau padidino šeiminkų pranašumą. Vis tik amerikiečio buvimą aikštelėje išnaudojo ir „Dzūkija“.

Gediminas Žalalis pelnė 5 taškus paeiliui, Mindaugas Sušinskas pridėjo tritaškį ir spurtu 10:2 ketvirtį užbaigę alytiškiai sumažino deficitą iki 11 taškų (46:57).

Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį pradėję alytiškiai po dviejų tolimų šūvių paeiliui priartėjo koviniu atstumu – 54:60.

Vis tik „Vytauto“ krepšininkai į tai sureagavo pelnydami 8 taškus paeiliui ir atstatę saugų pranašumą jo nebeišbarstė (68:54).

LaMelo Ballas ir vėl nesulaukė Virginijaus Šeškaus dėmesio, o LiAngelo pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir surinko -2 naudingumo balus.

„Vytautas“: Edvinas Šeškus 17, Eigirdas Žukauskas 13, Egidijus Dimša 9.

„Dzūkija“: Alanas Wigginsas 15, Gediminas Žalalis 12, Paulius Petrilevičius ir Nikolaos Stylianou po 10.

2018-04-15 22:06
Abu klubus būtina mesti velniop iš LKL. Du parazituojantis klubas su neaiškiais pinigais. Dar pridėjus Nevėžį gautume dream team

--
2018-04-15 21:43
Nagais ir dantimis kabinasi Vytautas.Bet gali susiklostyti ir toks variantas-Vytautas laimi dvi-tris rungtynes,Nevėžis taip pat,dzūkai viską pralaimi ir Alytus lieka paskutiniai.Būtų kažkas nerealaus.Tačiau čia daugiau stebuklo reikėtų.O LiaAngelo šį kartą minusinis buvo.Jei prieš Nevėžį naudingai žaidė,tai šį kartą buvo savo paties šešėlyje.Nu,dugne situacija darosi vis įdomesnė.

--
2018-04-15 21:36
ddddddd
Bet geriausias zaidejas tai Lamelo. Likus ten berods 20 sekundziu, Vytautas organizuoja paskutinta ataka ir kameros parode atsarginiu suoleli. Visi dziaugiasm azarte, o Lamelo zaidzia su mobiliaku. Afigienas is jo bus krepsininkas . DDDDDDDDDDDDD
2018-04-15 21:29
tiesa
Jei Vytautui pavyks pasiekti dar 2 pergales , garantuotai aplenks Dzukija . Pagal komandos sudeti Dzukija - akivaizdziai silpniausia LKL komanda , galbut del finansines bukles isgyvenanti zaidybini nuosmuki .
2018-04-15 21:25