Giannis Antetokounmpo Nuotr.: AFP-Scanpix
Giannis Antetokounmpo Nuotr.: USA Today-Scanpix
Jaysonas Tatumas Nuotr.: AP-Scanpix
  • „Celtics“ per pratęsimą 113:107 palaužė „Bucks“

• Terry Rozier per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą pelnė 14 taškų

• Pralaimėtojams Giannis Antetokounmpo pelnė 35 taškus ir atkovojo 13 kamuolių

Nepaisant to, jog Bostono „Celtics“ į atkrintamųjų varžybų etapą žengė be savo lyderių, atsakomybės ėmėsi Terry Rozier, per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą pelnęs 14 taškų.

Foto galerija

Brado Stevenso auklėtiniai namuose per pratęsimą 113:107 (29:17,15:30, 26:19, 29:33, 14:8) palaužė Milvokio „Bucks“ ir serijoje įsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynių atomazga užvirė paskutiniąją ketvirtojo kėlinio minutę. Ericas Bledsoe sėkmingai atliko reidą krepšio link ir sumažino svečių deficitą iki minimumo (91:92).

Po šio epizodo komandos apsikeitė taškais, o iki mačo pabaigos likus 15 sekundžių, baudų metimus realizavo Alas Horfordas, kuris padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (96:93).

Vis tik šis pranašumas ištirpo po 5 sekundžių, kuomet niekieno neprižiūrimas Brogdonas šaltakraujiškai smeigė rezultatą išlyginusį tritaškį.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga. Įspūdingą driblingą pademonstravęs Terry Rozier taip pat atsakė tritaškiu ir Milvokio klubui paliko 0,5 sekundės.

Vis dėlto „Bucks“ rado dar labiau neįtikėtiną atsakymą. Khrisas Middletonas atliko paskutinį vilties metimą iš itin tolimos distancijos, kuris skrodė tinklelį bei išplėšė pratęsimą.

Pratęsime susitikimo tendencija nesikeitė. Komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, o iki rungtynių pabaigos likus 53 sekundėms, Antetokounmpo realizavo vieną baudų metimą ir sušvelnino „Bucks“ atsilikimą (106:108).

Iki rungtynių pabaigos likus 21 sekundei, Tony Snellas nepataikė iš toli, o Rozier pataikė baudų metimus ir „Bucks“ ekipai palikęs 18 sekundžių, pastatė tvirtus pamatus komandos pergalei (110:106).

Po šio epizodo Giannis pataikė vieną baudos metimą, tyčia prametė antrąjį, tačiau puolime neatkovoję kamuolio „Bucks“ prie baudų metimų linijos pasiuntė Rozier, kuris taikliomis baudomis įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Celtics“: Alas Horfordas 24 (12 atk. kam.), Terry Rozier 23, Marcusas Morrisas 21, Jaylenas Brownas 20, Jaysonas Tatumas 19.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 31, Malcolmas Brogdonas 16.

2018-04-16 01:23
Įspūdingos rungtynės.Kai atrodė,kad Celtics jau laimėjo,Middletonas visišką fuksą įmetė.Geros rungtynės,bet parodė,kad Bostonui lengva nebus.Daug jaunų žaidėjų,kurie turėję mažai PO patirties arba išvis be jos.Irvingo vis tik ryškiai trūksta.Bucks įrodė,kad šansų rimtai pakovoti turi.Serija taip pat gera nusimato.Jei visos rungtynės bus tokios,tai tikras malonumas laukia žiūrovų.

--
2018-04-16 00:41
Si bostono pergale primema kai rytas nuzude zalgiri paskutinem sekundem

--
2018-04-15 23:48
LOL
Nu Bucks talentas šiaip yra labai didelis, bet durniau žaist kaip jie daro neįmanomą, ypač tie metimai iš vidutinio per rankas likus 15s atakos...Gynyboj žaidžia tragiškai, praleidžia jeigu, tai jau vsio nebekovoja, vienas Giannis kažką bando dar.

Labai prastas sprendimas atleisti Kidd'a. Reikėjo duot jam laiko, būtų perprates jis tuos žaidėjus, bet pagal mane ten visi tinginiai tokie, Giannis bėgs nuo jų po kontrakto kuo toliau.
2018-04-15 23:20