Prancūzijos vyrų krepšinio antrosios lygos čempionato 12-ojo turo rungtynėse šeštadienį „Chalons en Champagne“ komanda, kuriai atstovauja Klemensas Patiejūnas ir Saulius Dumbliauskas, namuose 88:74 nugalėjo „Nanterre“ ekipą.

Patiejūnas per 36 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškių , 3/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 7 kartus.

Dumbliauskas per 23 aikštėje praleistas minutes pataikė abu mestus dvitaškius ir surinko 4 taškus.

„Chalons en Champagne“ (5 pergalės/7 pralaimėjimai) komanda turnyro lentelėje tarp 18-os ekipų užima 14-ąją vietą.