Graikijos krepšinio čempionato septintojo turo rungtynėse šeštadienį Patrų "AEP Olympias" komanda, kurioje žaidžia du lietuviai, namuose 83:76 įveikė Salonikų PAOK krepšininkus.

Tomas Nagys per 11 minučių surinko 9 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

9 minutes žaidęs Tautvydas Lydeka į krepšį nemetė, tačiau atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

Salonikų „Aris“ klubas su Simonu Serapinu namuose po atkaklios kovos 72:70 palaužė Larisos „AEL 1964“ krepšininkus.

Nugalėtojams Serapinas per 21 minutes pelnė tik 1 tašką (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 1 kamuolį.

Larisos ekipai Tadas Klimavičius per 37 minutes surinko 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau dėl 5 pražangų buvo priverstas palikti aikštę.

Atėnų „Panionios“ komanda, kuriai atstovauja Antanas Kavaliauskas, savo aikštėje 78:60 nugalėjo Atėnų „Panellinios“ ekipą.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Bradas Newley. Lietuvis nežaidė.