• „Warriors“ namuose 116:101 antrąjį kartą serijoje palaužė „Spurs“ ir pirmauja 2-0

• NBA čempionai antrąją rungtynių pusę laimėjo 69:48

• Durantas ir Thompsonas nugalėtojams pelnė 63 taškus

• „Warriors“ atkrintamosiose savo aikštėje laimėjo 11 rungtynių iš eilės

NBA čempionė „Golden State Warriors“ dėjo antrąjį žingsnį Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Steve’o Kerro auklėtiniai po galingos antrosios rungtynių pusės 116:101 (23:25, 24:28, 33:22, 36:26) įveikė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Foto galerija

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ yra priekyje 2-0. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos San Antonijuje.

„Warriors“ pratęsė savo klubo pergalių rekordą atkrintamosiose varžybose namuose iki 11 laimėjimų iš eilės. „Warriors“ savo aikštėje atkrintamosiose pastarąjį kartą pralaimėjo 2016 metų NBA finalo serijos septintose rungtynėse, kuomet suklupo prieš Klivlando „Cavaliers“.

Antrojo kėlinio pabaigoje Greggo Popovichiaus treniruojama „Spurs“ pirmavo 8 taškų persvara, o San Antonijaus ekipos gretose LaMarcusas Aldridge’as buvo pelnęs 17 taškų. Prieš šią akistatą „Spurs“ laimėjo 10 rungtynių iš 11, kuomet Aldridge’as į ilgąją pertrauką išeidavo bent su 17 taškų, tačiau šįkart tai sėkmės negarantavo.

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ svečiams sudavė du stiprius smūgius. Iš pradžių spurtavo 19:5 ir 6 taškų deficitą pavertė 8 taškų persvara, bet po kelių minučių „Spurs“ atsitiesė ir persvėrė rezultatą (67:66).

Tuomet „Warriors“ dar kartą šovė į priekį, kuomet po atkarpos 12:1 pirmąjį kartą įgijo dviženklę persvarą (78:68). Trečiajame kėlinyje „Warriors“ pelnė 14 taškų greitose atakose, o „Spurs“ įmetė du taškus.

San Antonijaus krepšininkai lemiamo ketvirčio pradžioje priartėjo iki 5 taškų deficito, tačiau mažu skirtumu džiaugėsi trumpai. „Warriors“ vieną po kito pataikė metimus ir po spurto 12:2 įgijo 15 taškų atsargą (94:79), kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

„Warriors“ komandoje daugiau nei pusę taškų pelnė Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas, kurie kartu įmetė 63 taškus.

Oklando komanda ir vėl vertėsi be Stepheno Curry, kuris dar neišsigydė kelio traumos.

Warriors“: Kevinas Durantas 32 (7/10 dvit., 9/10 baudos, 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 31 (5/8 trit.), Andre Iguodala 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), JaVale’as McGee (7 atk. kam.) ir Davidas Westas po 10.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 34 (12/12 baudos, 12 atk. kam.), Patty Millsas 21, Rudy Gay ir Pau Gasolis po 12, Manu Ginobili 10.