Antras rungtynes iš eilės be LeBrono Jameso rungtyniavę Klivlendo „Cavaliers“ (9-9) nesugebėjo atsilaikyti prieš geriausią rezultatą turinčią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandą. „Kavalieriai“ išvykoje 70:80 (19:17, 20:26, 11:21, 20:16) nusileido Bostono „Celtics“ (14-2) krepšininkams.

„Celtics“ taip atsirevanšavo už pralaimėjimą savaitės pradžioje, kai Jamesas surinko trigubą dublį, o „Cavaliers“ po pratęsimo įveikė Bostono ekipą.

Šįkart Jamesas dėl patempto piršto nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjo, kaip jo komandos draugai stringa puolime. Klivlendo krepšininkai trečiojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo vos 44:48, kai Bostono ekipa spurtavo 8:0 ir, įgijusi dviženklį pranašumą, išsaugojo jį iki mačo pabaigos.

Rezultatyviausias „Cavaliers“ gretose buvo Žydrūnas Ilgauskas. Jis per 28 minutes pelnė 12 taškų (3/12 dvitaškių, 6/9 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Celtics“: Ray Allenas 20 taškų, Rajonas Rondo 12, Kevinas Garnettas (2/12 metimų) ir Glenas Davisas po 9.

„Cavaliers“: Žydrūnas Ilgauskas 12 (13 atk. kam.), Sasha Pavlovičius 11, Drew Goodenas 10 (11 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
o kur Paulas Piercas? nelose?
2007-12-03
-2
kiek esu pastebejas ne mazai rungtyniu baigias su tragisku rezultatyvumu sekmadieniais, kai losia labai labai ankstyvu metu.

jei cavs butu puole tai man atrodo ir ne tiek butu pasikrove, nes be james lost greitai neapsimoka.
2007-12-03
+2
Nu ka matau treneris kad ir ką sakė,kad Ilgauską reikia matint kamuoliais,tačiau to nepadarė per 3 ir 4 kėlinį. Per pirmus du kėlinius Big Z įmetė12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius ir kiek stebėjau tuos du kėlinius tai Žydrūną maitino kamuoliais,bet per 3 ir 4 kėlinį sudėjus jis aikštėje praleido tik 10 minučių :( Panaši situacija buvo ir su Goodenu kuris pasibaigus 2 kėliniams jau turėjo 10 tšk ir 10 atk.kamuolių,bet turbūt Drew sukliudė jo netaiklūs metimai visose rungtynėse....Džiugu,tik delto,kad Ericas Snow gavo pirmą kart šį sezoną normalei laiko žaist,ir net nustebau kai pirmo kėlinio vidurį Snow pasirodė aikštėje :) Dwayne Jones gavo pasireikšti ir atkovojo 10 kamuolių,šaunuolis :) Cavs būtų galėje ir laimėti jeigu būtų geriau pataikė metimus savo,dabar tik 32 prcentų taiklumas.... Ir jeigu būtų Mike'as Brownas geriau išnaudojęs Big Z su Goodenu.