Othello Hunteris Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Dimitris Itoudis Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Othello Hunteris Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Vitalijus Fridzonas įstrigo varžovų gynyboje Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Cory Higginsas Nuotr.: Sputnik – Scanpix
  • CSKA atkrintamąsias pradėjo pergale prieš „Chimki“ – 98:95

• Antrajame kėlinyje traumą patyrė Nando De Colo

• Hunteris surinko 28 naudingumo balus ir sužaidė karjeros mačą

Vienai pagrindinių Eurolygos favoričių Maskvos CSKA ekipai atkrintamųjų varžybų starte kaip reikiant buvo patampyti nervai.

Foto galerija

Dimitrio Itoudžio treniruojama Maskvos komanda namuose 98:95 (25:34, 21:20, 26:21, 26:20) tik atkaklioje kovoje palaužė Maskvos srities „Chimki“.

Serijoje iki trijų pergalių CSKA dabar pirmauja 1-0. Kitas mačas taip pat CSKA teritorijoje vyks ketvirtadienį.

CSKA klubas didžiąją rungtynių dalį turėjo rimtų problemų. Dar antrajame kėlinyje įsisiautėjusi „Chimki“ turėjo dviženklę persvarą (39:29), o per du ketvirčius CSKA varžovams leido įmesti 54 taškus.

„Turime žūtbūt gerinti gynybą“, – ilgosios pertraukos metu galvą kraipė CSKA strategas Itoudis.

Jo reikalavimus auklėtiniai visdėlto išgirdo, o atsigavę maskviečiai iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 4 min., po Semiono Antonovo tritaškio rezultatą galiausiai išlygino (64:64).

Iniciatyvą CSKA tvirtai perėmė ketvirtajame kėlinyje. Trijų minučių atkarpą Itoudžio kariauna laimėjo 10:0 ir šovė į priekį (82:75).

Per likusį laiką „Chimki“ dar galėjo apsukti įvykius 180 laipsnių kampu, kai priartėjo iki trijų taškų (92:95). Visgi Leo Westermannas likus 5,5 sek. sumetė baudas ir Georgo Bartzoko auklėtiniai šansų, nepaisant greito Jameso Andersono tritaškio, nebeišnaudojo.

Šiame susitikime CSKA vertėsi be Kyle'o Hineso, o dabar galimai prarado ir kitą svarbų žaidėją – Nando De Colo. Prancūzas keitimo pasiprašė jau antrajame kėlinyje, kuomet vydamasis varžovą jis kryptelėjo koją ir rungtynių tęsti nebegalėjo.

Visgi CSKA rado daugiau timptelti galinčių žaidėjų, o vienas tokių – Othello Hunteris. Krepšininkas pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 8/8 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, surinko 28 naudingumo balus ir sužaidė geriausią karjeros mačą.

CSKA: Sergio Rodriguezas 21, Othello Hunteris 18 (8 atk. kam.), Willas Clyburnas 14 (9 atk. kam.), Semionas Antonovas ir Nando De Colo po 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22, Jegoras Vialcevas 21, Anthony Gillas 14, Jamesas Andersonas 13, Thomasas Robinsonas 12.

2018-04-18 11:51
Rimtai čia ruseliai susikibo.Bet patirtis galiausiai nugalėjo.Tačiau neaišku dėl De Colo.Jei trauma rimta,tai CSKA bus labai sunku.Hunteris kaskart nesužais karjeros rungtynių.Ir stebina rusų žiūrovai.14 tūkst.talpina arena,o susirinko tik daugiau,nei pusė.Niekad jie jen nepasižymi lankomumu,bet jau į PO galėjo ir daugiau susirinkti.

Kaimynas
Kad laimeti nereikia, uztenka i finala su su cask patekti. Ar ne?

--
2018-04-17 22:30
uztenka patekti i vtb finala. nors konkurentai rimti - loko,unics,zenit
2018-04-17 22:27
Chimki
Nebus, nes neturi licenzijos, kaip kad kitos komandos. Norint jai islikti eurolygoje reik laimeti arba eurolyga arba vieningaja lyga(rusijos lyga)
2018-04-17 22:23
Kaimynas
Kodel nebus?

--
2018-04-17 22:17
Chimki
Chimki visai nebloga komanda, gaila kad kita sezona jos nebebus....
2018-04-17 22:11
rusas pedikas
slykstu buvo ziuret kaip teisejai tempe CSKA. likus 50 sekundziu ten susvilpe visokius out besiverziant kuriu net visai nebuvo :) cska zaidejas pisa i kiausius khimkui ir dar khimkas gauna bauda. rusai pyderai

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8