Žanis Peiners Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Neptūnas“ po puikiai sužaistos mačo pabaigos 94:89 įveikė „Lietkabelį“

• Klaipėdiečiai užsitikrino bent trečiąją vietą

• „Neptūnas“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje panaikino 8 taškų deficitą

• Abejose komandose po 5 krepšininkus pelnė dviženklį taškų skaičių

Per pusantros minutės 8 taškų deficitą panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ (23-9) išplėšė pratęsimą, o jo metu 94:89 (21:21, 10:20, 21:18, 28:21, 14:9) ant menčių paguldė Panevėžio „Lietkabelį“ (19-13) bei užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą reguliariajame LKL sezone.

Foto galerija

Po šio mačo šias komandas turnyrinėje lentelėje skiria 4 pergalės, o būtent tiek rungtynių lieka iki reguliaraus sezono pabaigos. Tarpusavio dvikovose klaipėdiečiai „Lietkabelį“ įveikė tris kartus iš keturių, todėl į ketvirtąją poziciją nenukris.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai dar gali pavyti antroje vietoje esantį Vilniaus „Lietuvos rytą“, kuris turi 3 pergalėmis daugiau.

10 Prienų-Birštono Vytautas 31 7 24 4 12 79.2 87.4 -8.2 +2 + + - - -

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 95 sekundėms „Neptūnas“ turėjo 8 taškų deficitą (68:76), tačiau tuomet Simas Galdikas įmetė vieną baudą, Vytautas Šulskis pridėjo tritaškį, Jerry Johnsonas įmetė du taškus, Tomas Delininkaitis pataikė abi baudas ir „Neptūnas“ priartėjo iki dviejų taškų – 76:78.

Netrukus Šulskis išprovokavo pražangą, tačiau tuomet susiėmė už krūtinės ir negalėjo mesti baudos metimų. Vietoje jo į aikštę žengė Delininkaitis, kuris realizavo baudas ir išlygino rezultatą.

Žanis Peiners dar išvedė „Lietkabelį“ į priekį, tačiau Renaldas Seibutis išprovokavo pražanga, šaltakraujiškai įmetė abi baudas ir komandas pasiuntė į pratęsimą.

Likus pusantros minutės iki pratęsimo pabaigos šeimininkai buvo priekyje 88:86, tačiau tuomet Edgaras Želionis dvitaškiu išlygino rezultatą, o Renaldas Seibutis smeigė tritaškį ir „Neptūnas“ pirmavo 91:88.

„Lietkabelis“ dukart prametė tritaškius, o Želionio dvitaškis likus 18 sekundžių įtvirtino „Neptūno“ pergalę (94:88).

16
22
8
83%
5/6

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 17 (3/4 trit.), Gintaras Leonavičius 16 (4/5 dvit.), Žanis Peiners (5 rez. perd.) ir Dominikas Mavra (5 rez. perd.) po 15, Darjušas Lavrinovičius 10 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis (6/6 baudos), Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 16, Simas Galdikas 14 (6/7 baudos, 7 atk. kam.), Jerry Johnsonas 10 (7 rez. perd.).

2018-04-19 00:42
pliuha
prisimaive pagrindinis Panevezio ceburekas skucas:))
2018-04-18 22:49
Parodė Neptūnas tvirtą charakterį.3 kėl.visai be dvasios žaidė,bet ketvirtam parodė,kad per anksti nurašyti buvo.Gynybą suaktyvino,Seibutis pagaliau žaist pradėjo ir pergalė atėjo.Maksvytis taip pat puikiai rotavo žaidėjus,kurie gale daugiau jėgų išsaugojo.3 v.jau garantuota.