Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Kevinas Pangosas Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Brandonas Daviesas Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiris“ pergalingai startavo Eurolygos ketvirtfinalyje, svečiuose 87:78 pranokdami Pirėjo „Olympiakos“ ekipą. Serijoje iki trijų pergalių kauniečiai pirmauja 1-0 ir antrąsias rungtynes žais penktadienį vėl varžovų aikštėje.

Foto galerija

Kauno klubui trys žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o du iš jų (Kevinas Pangosas ir Brandonas Daviesas) pasiekė 20 taškų ribą. Tai – pirmas kartas klubo istorijoje, kai rungtynėse su „Olympiakos“ kažkas iš žalgiriečių surenka bent 20 taškų.

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas pateikia krepšininkų įvertinimus mače su „Olympiakos“ ekipa.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

10

34 MIN |21 PTS |8 RBS |3 BLK |8/15 FG

Neįsivaizduoju, ar naujas kontraktas, ar tai, ką valgė pietums, Brandoną Daviesą pavertė žvėrimi aikštelėje. Amerikietis spinduliavo kovingumu, sportiniu pykčiu, gelbėjo komandą nuo garantuotų taškų blokais, atkovojo 6 kamuolius puolime ir buvo užtikrintas savimi nuo pirmųjų minučių.

Kevinas Pangosas

10

30 MIN |20 PTS |6 AST | 6/14 FG

Pirmoje rungtynių pusėje Kevinas Pangosas buvo gan blankus, todėl daugiau minučių atiteko Beno Udrihui. Tačiau jau po ilgosios pertraukos kanadietis žaidė kaip iš natų. Jis atidavė perdavimus Milaknio tritaškiams, jis ir pats pataikė labai svarbius metimus bei atakavo Vassilį Spanoulį pratęsime.

Axelis Toupane'as

3

7 MIN |0 PTS |0 RBS

Šioje serijoje Axelis Toupane'as daugiausiai turės gynybinių užduočių, tačiau norėtųsi pamatyti kiek efektyvesnį ir protingesnį prancūzo žaidimą greitame puolime.

Paulius Jankūnas

7

32 MIN |4 PTS |7 RBS |2/7 FG

Pauliui Jankūnui iš tikrųjų nekrito, tačiau jis buvo naudingas kitose situacijose. Jankūnas labai gerai dirbo baudos aikštelėje ir net sugebėjo išprovokuoti vikresnio Printezio pražangą puolime užsiimdamas puikią poziciją. Galiausiai komandos kapitono vakaro vinimi tapo įspūdingas kablys.

Artūras Milaknis

8

31 MIN |16 PTS |1 RBS |5/11 FG

Artūro Milaknio tritaškiai keičia rungtynes ir snaiperio tolimi metimai tą padarė Graikijoje. Jis pataikė ir per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę, ir pratęsime. Pridėsiu, jog 9 metimus jis išmetė laisvas ir pataikymas galėjo būti dar geresnis. Žalgiriečiai panaudojo naują kombinaciją, išvedančią Milaknį metimui iš aikštės krašto. Tai nebuvo jau įprasti deriniai, kuriuose gynėjas kursuoja palei galinę liniją.

Vasilije Micičius

5

20 MIN |7 PTS |5 RBS |3/9 FG

Vasilije Micičius atrodė susikaustęs ir bent porą kartų nepataikė nesudėtingų metimų iš po krepšio. Vis tik serbas turėjo ir neblogą puolimo atkarpą trečiajame kėlinyje, taip pat patikimai gynėsi.

Aaronas White'as

7

14 MIN |8 PTS |4 RBS |2/2 FG

Aaronas White'as pataikė porą varžovams labai nemalonių tritaškių. Visą vakarą puolėjas tyliai ir užtikrintai dirbo sau įprastą darbą ir tikrai neatrodė paveiktas atkrintamųjų varžybų įtampos.

Antanas Kavaliauskas

3

9 MIN |2 PTS |3 RBS |0/2 FG

Antano Kavaliausko žaidimas pirmose rungtynėse nuvylė. Norėtųsi matyti centrą tokį užtikrintą, kaip reguliariojo sezono pabaigoje. Šioje serijoje kauniečiams labai reikės gero Kavaliausko žaidimo, nes varžovai turi tvirtą priekinę liniją.

Beno Udrihas

6

14 MIN |4 PTS |3 RBS |2/5 FG

Beno Udrihas tikrai solidžiai pavadavo Pangosą. Slovėnui vadovaujant, aikštelėje jautėsi ramybė ir svečiai sužaidė gerą antrąjį kėlinį.

Edgaras Ulanovas

7

32 MIN |5 PTS |4 AST| 1/5 FG

Edgaro Ulanovo žodžio puolime teko laukti ilgai ir galiausiai jis prabilo pataikydamas varžovus galutinai palaužusį tritaškį. Tačiau puolėjas labiausiai nusipelnė komplimentų dėl geros gynybos prieš Spanoulį.

2018-04-19 15:25
asdf
daviesa pries sezona kazkas lygino su udoh. gal ir ne be reikalo
2018-04-19 14:08
Muahahaaha: esi dar didesnis idiotas, jeigu manai, kad jis is tikruju stato pinigus... is kur toks idiotas gautu pinigu? jam net daigtas nekyla nuo impotencijos is kur trauki, kad stato stafkes normalias... jo viso gyvenimo santaupos 3.79 euro
2018-04-19 12:46
Muahahaaha
Tai kaip ten su varkiu meistru antanu? Dar virves su muilu nepasiruose?:D Eilini syki adaptas uzmete didele suma ir su draugais nutare gerai pazvengti?:DD Isivaizduokit kiek sitas imbicilas yra prasiskolines nes vien paskutines kelias rungtynes eurolygoje prapyle, Zalgiris - sudrytys rungtynes prapyle, o vakar mete dar didesne suma ir vel kai meslo porcija i snuki bomzarai:DDDDDDD
-1
2018-04-19 11:59
Gerb Miklovai, nespausdinkit tiek straipsniu apie Zalgiri viena po kito nes TDay galutinai psichika pakriks:D Dar vakar pirmame kelinyje taip dziaugesi, o paskui kaip visada spruko i krumus apsiverkes:D
-1
2018-04-19 11:35
Ir Misič'iui ir Udrih'ui rašyčiau didesnius pažymius
+1
2018-04-19 11:28
Milaknio tritaškiai taip pat svarbūs buvo.Daug kas kalba apie Daviesą ir Pangosą,bet Milo tie tritaškiai taip pat daug įtakos turėjo.Kavaliauskas kaip nesavas buvo,todėl reikės daugiau jo pastangų.Toupane po traumos,tai kažko daug iš jo dar nevertėtų tikėtis.Bet gal ir jis pramuš kuriose rungtynėse.