LeBronas Jamesas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Domanto Sabonio reidas Nuotr.: AP - Scanpix
LeBronas Jamesas Nuotr.: AFP - Scanpix
Thaddeuso Youngo metimas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
LeBronas Jamesas Nuotr.: AP - Scanpix
  • „Cavaliers“ namuose 100:97 įveikė „Pacers“ bei išlygino serijos rezultatą

• LeBronas pelnė pirmuosius 13 rungtynių taškus bei per pirmąjį kėlinį pelnė daugiau taškų (20), nei visa varžovų ekipa (18)

• Jamesas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 46 taškus bei 12 atkovotų kamuolių

• Domantas Sabonis surinko 6 taškus bei atkovojo 5 kamuolius

LeBronas Jamesas po pirmojo serijos mačo, kuriame patyrė pirmąjį karjeros pralaimėjimą atkrintmųjų varžybų starte, teigė, kad privalo pasitempti. Klivlando „Cavaliers“ lyderis ištesėjo savo žodį jau kitose rungtynėse.

Antrąją serijos dvikovą Karalius pradėjo pelnydamas 13 taškų paeiliui, iš viso sukratė 46, o jo vedama „Cavaliers“ savų žiūrovų akivaizdoje 100:97 (33:18, 25:28, 16:21, 26:30) pranoko Domanto Sabonio atstovaujamą Indianos „Pacers“ bei išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą 1:1.

Jamesas ant parketo praleido 40 minučių, per kurias sukratė 46 taškus (15/19 dvit., 2/5 trit., 10/13 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

Neįtikėtinai rungtynes pradėjęs LeBronas varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmosiomis minutėmis, kai pelnė pirmuosius 13 mačo taškus. 33-ejų puolėjas pataikė pirmuosius 5 metimus iš žaidimo bei pelnė pirmuosius 16 „Cavaliers“ taškus.

Per pirmąjį ketvirtį Jamesas pelnė daugiau tašku (20), nei visa Indianos ekipa (18).

„Aš sužaidžiau savo žaidimą“, – apie įspūdingą dvikovos pradžią kalbėjo Jamesas.

Nepaisant fantastiškai žaidusio Klivlando komandos lyderio, „Pacers“ turėjo šansų išplėšti pratęsimą, tačiau Victoras Oladipo, likus 27 sekundėms, laisvas nepataikė iš toli.

„Gavau gerą progą atakuoti, mečiau, tačiau nepataikiau, – gūščiodamas pečiais kalbėjo Indianos ekipos lyderis. – Jei turėčiau tokią progą, visada atakuočiau krepšį.“

„Pacers“ pavyko panaikinti 18 taškų deficitą, prieš Oladipo atakuojant nuo tritaškio zonos.

Foto galerija

Domantas Sabonis šiame susitikime žaidė 16 minučių, pelnė 6 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei kartą prasižengė.

Nors Indianos ekipa patyrė nesėkmę, tačiau komandos rūbinėje po pralaimėjimo tvyrojo pozityvios nuotaikos.

„Nesumenkinant LeBrono pasirodymo, tačiau jis pelnė 46 taškus, o mes rungtynes pralaimėjimo tik 3 taškų skirtumu, – sakė Thaddeusas Youngas. – Jis pataikė sunkius metimus. Mes jaučiamės puikiai vykdami namo ir turėdami lygų serijos rezultatą, nes visi galvojo, kad šioje serijoje neiškovosime nė vienos pergalės. Mes sudavėme smūgį jiems, o jie mums. Mes labai pasitikime savo jėgomis bei jaučiamės puikiai.“

Trečiosios serijos rungtynės vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį 03.00 val. Lietuvos laiku.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46 (12 atk. kam.), Kevinas Love'as 15, Kyle'as Korveris 12, George'as Hillas 6.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22, Mylesas Turneris 18, Darrenas Collisonas 16, Lance'as Stephensonas 10.

Cavs gynyba
likus 25s, turi +3 ir leidi geriausiam varžovu metikui mest laisvam trajaką :))) nu nx. I Clevelanda sugrįš prie 1:3, tada vėl Lebronas 50 sumes, gal paims, bet jau galiausiai serija pasibaigs Indianoj. Nebent pradės ir kiti gintis, arba ten ta komandos chemistry yra niekine arba nezinau. Nes nieks niekam nepadeda.
2018-04-19 11:41
Kai taip žaidžia Bronius,tai pergalės sunku tikėtis varžovams.Bet Indianai nedaug pritrūko iki pratęsimo,ką parodo,jog serija bus tikrai atkakli.Bronius beveik tšk.sumeta,bet komanda vistiek vos nugali.Tai tik parodo,kaip komanda nuo jo priklausoma.Kiti tik žiūri,ką jis daro,o patys nieko nenuveikia.Nuojauta tokia,kad šiemet Cavsų sezonas nebus ilgas,o Lue tai greičiausiai paskutiniai metai už Cavs vairo.

--
2018-04-19 11:31
Nenutemps lebronka cavsu iki titulo. finalo irgi gali nepasiekti. komanda be jo net i atkrintamasias nepatektu.
2018-04-19 11:01
magical
Pirmą minutę dvi pražangos Oladipo ir atsisėda. Viena iš jų kaip 'taranuoja'Jamesą, o šis krenta lyg Oladipo nebūtų smulkus įžaidėjas :D

Krč Cavs krito nesveikai pirmam kėlinį, o Pacers priešingai ir lošė šūdinai visas rungtynes, bet vis tiek nuolat vijosi ir artėjo.

Pacers reikėjo tik susiimt ir būtų pasiėmę tą pergalę ir nebūtų nė teisėjai padėję, bet tikrai šūdinai lošė.
2018-04-19 08:49
kasioguru
cia ne Cavs vs Pacers, o Lebronas + teisejai vs Pacers. :) geriausias epizodas, kai Lebronas pereme kamuoli aikstes vidury ir pabeges idejo - kamuoli sumuse tik 1 karta ir nieko. :D prisiliest prie jo beveik negalima, visi 50/50 epizodai Lebrono naudai. aisku pats irgi suzaide zveriskai, bet... pagal vaizda abejose varzybose Cavsai zluge. be teiseju pagalbos Lebronas serijos neistemps su tokiais grybais. tik ne vadovaujant Lue.
2018-04-19 07:49
Kur tie Cavs ysibeges? Jei Lebronas vienas tures tems komnda tai viskas jiem. Suandien suzaide puikias rungtynes, o laimejo tik ant triju tasku. Namie Pacers pasitems. Kolkas Sabas nuo suolo silpnai atrodo, tikiuosi namie zais kai sau yprasta zaidima.

--
2018-04-19 07:44
.:.
Cavsai neegzistuoja. Jei LBJ nebutu suzaides isskirtinai - butu ir antras rungtynes prap**e. Nemaciau visu rungtyniu, bet kazkur forume skaiciau gandus, kad K-Love traumavosi. Tiesa?
2018-04-19 07:12