• „Jazz“ išvykoje 102:95 pranoko „Thunder“ bei išlygino serijos rezultatą

• „Jazz“ perėmė namų aikštės pranašumą

• Donovanas Mitchellas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 iš 28 savo taškų

• Tai buvo pirmoji Ricky Rubio karjeros pergalė NBA atkrintamosiose varžybose

Fantastišką debiutinį sezoną NBA lygoje žaidžiantis Donovanas Mitchellas šiąnakt Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 iš 28 savo taškų, o Jutos „Jazz“ išvykoje 102:95 (26:25, 27:21, 21:33, 28:16) įveikė Oklahomos „Thunder“ bei, išlyginusi serijos rezultatą 1-1, perėmė namų aikštės pranašumą.

20
29
16
55%
6/11

Dvikovos pabaigoje šeimininkai turėjo dvi progas nukirpti varžovų pranašumą (95:99), tačiau dvi atakas paeiliui Carmelo Anthony buvo netaiklus iš trijų taškų zonos.

Po dviejų ketvirčių „Jazz“ turėjo 7 taškų persvarą (53:46), o ekipą į priekį vedė 12 taškų pelnęs Ricky Rubio. Tai buvo pirmoji ispano karjeros pergalė NBA atkrintamosiose varžybose.

„Thunder“ puikiai užbaigė trečiąjį kėlinį, kuomet atliko spurtą 21:9, bei prieš lemiamas 12 susitikimo minučių įgijo 5 taškų pranašumą (79:74). Per šį ketvirtį Jutos ekipa iš žaidimo pataikė 7 metimus iš 23.

Ketvirtajame kėlinyje driokstelėjęs Mitchellas leidimą žaisti gavo vos prieš rungtynes. 21-erių įžaidėjas per pirmąjį serijos mačą susimušė dešinįjį klubą.

Pergalingame mače dominavo „Jazz“ priekinė linija. Derrickas Favorsas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose varžybose (20) bei pridėjo 16 atkovotų kamuolių, tuo metu Rudy Gobertas pelnė 13 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Kovą dėl atšokusių kamuolių „Jazz“ laimėjo 56:46.

Trečiasis serijos mačas vyks iš šeštadienio į sekmadienį 05.00 val. Lietuvos laiku Jutoje.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 19 (9 atk. kam., 13 rez. perd.), Paulas George'as 18 (10 atk. kam.), Carmelo Anthony, Jerami Grantas 13.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28 (0/7 trit.), Ricky Rubio 22 (5/8 trit.), Derrickas Favorsas 20 (16 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (15 atk. kam.).