Nuotr. AP - Scanpix
  • „Rockets“ namuose 102:82 sutriuškino „Timberwolves“ bei serijoje pirmauja 2-0

• Hardenas pelnė 12 taškų, o iš žaidimo pataikė vos 2 metimus iš 18

• Stringantis Townsas šiąnakt pelnė 5 taškus, o pirmajame serijos mače – 8. Aukštaūgis ant suolo atsisėdo trečiojo kėlinio viduryje ir daugiau nebegrįžo

Jamesas Hardenas sužaidė tragiškas rungtynes, tačiau pirmąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Hjustono „Rockets“ namuose 102:82 (18:23, 37:17, 25:18, 22:24) sutriuškino Minesotos „Timberwolves“ bei Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė 2-0.

27
31
54%
7/13
8

Rezultatyviausias lygos krepšininkas Hardenas, vidutiniškai reguliariajame sezone rinkęs po 30,4 taško, šiąnakt iš žaidimo pataikė vos 2 metimus iš 18 (1/8 dvit., 1/10 trit.) bei pelnė 12 taškų.

Hardeno prastas rungtynes kompensavo 27 taškus pelnęs Chrisas Paulas bei 21 tašką pridėjęs Geraldas Greenas.

Didžiausią smūgį varžovams Teksaso ekipa sudavė antrajame ketvirtyje, sužaidę fantastišką atkarpą 16:0. Per antrąjį kėlinį Greenas įsūdė 4 tritaškius, o „Rockets“ laimėjo 37:17. Po šio kirčio svečiai Minesotos taip ir neatsigavo.

Sėkmingą žaidimą Mike'o D'Antoni auklėtiniai perkėlė ir po ilgosios pertraukos, kuomet spurtavo 10:2 bei įgijo 23 taškų pranašumą (65:42).

Dar vienas slogias rungtynes sužaidė „Timberwolves“ aukštaūgis Karlas-Anthony Townsas. Pirmajame serijos mače pelnęs 8 taškus, šiąnakt vidurio puolėjas sukrapštė vos 5. Visus juos įmetė pirmajame dvikovos ketvirtyje.

Townsas ant suolo atsisėdo trečiojo kėlinio viduryje ir daugiau į aikštelę nebeįžengė.

„Rockets“: Chrisas Paulas 27, Geraldas Greenas 21 (5/12 trit., 12 atk. kam.), Trevoras Ariza 15, Jamesas Hardenas 12 (1/8 dvit., 1/10 trit.).

„Timberwolves“: Nemanja Bjelica 16, Andrew Wigginsas 13, Jimmy Butleris 11, Derrickas Rose'as 9.

Chriso Paulo pasirodymas:

Rungtynių epizodai:

Hardeno pasirodymas:

2018-04-19 16:17
TO kasioguru
Tai čia ir yra komanda, jei vienas nesumeta savo metimu, kiti sumeta.
2018-04-19 08:57
kasioguru
ar cia Rockets tokie baisus, ar cia Wolves tokie grybai, kad barzdai taip metant vistiek pergale +20? turbut ir tas, ir anas. o Townsas ziuriu tikras all star, vel "pavare". :D pliuskis konkretus. :D