Trečiąją nesėkmę Ispanijos krepšinio pirmenybėse (ACB) patyrė Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kuriai atstovauja Simas Jasaitis. Baskų klubas namie 78:80 (29:24, 15:22, 18:12, 16:22) nusileido Bilbao „Iurbentia Basket“ ekipai.

Lietuvis pralaimėjusiems per 7 minutes pelnė 3 taškus (1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir 1 kartą prasižengė.

Vitorijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Igoris Rakočevičius, pelnęs 19 taškų. Tiago Splitteris surinko 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Pete'as Mickealis pridėjo 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Nugalėtojams Marcelo Huertas pelnė 20 taškų.

•

Ketvirtąją nesėkmę per dešimtas rungtynes patyrė Valensijos „Pamesa“ komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Timinskas. Ji išvykoje po pratęsimo 80:83 (14:22, 20:20, 19:14, 20:17, 7:10) nusileido „Barcelona“ krepšininkams.

20 minučių aikštėje praleidęs Timinskas įmetė 1 tašką (0/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Shammondas Williamsas pelnė 24 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Victoras Claveras pridėjo 17 taškų.

Nugalėtojams Jaka Lakovičius surinko 26 taškus, Jordi Triasas įmetė 12 taškų.

•

Iš „lietuviškų“ komandų ketvirtąją pergalę iškovojo tik Valjadolido „Grupo Capitol“ su Dariumi Pakamaniu, namuose 76:74 (15:19, 22:19, 22:18, 17:18) įveikusi Sevilijos „Cajasol“ krepšininkus.

7 minutes žaidęs Pakamanis į krepšį nemetė ir nepasižymėjo.