• „Real“ svečiuose 89:82 nugalėjo „Panathinaikos“

• Karališkasis klubas išlygino serijos rezultatą ir perėmė namų pranašumą

• Rungtynių pabaigoje – konfliktas tarp Fernandezo ir Antetokounmpo

• Lekavičius rungtynėms registruotas nebuvo

Prieš dvi dienas Atėnų OAKA arenoje pažeminti (67:95) Madrido „Real“ krepšininkai šįkart padarė išvadas ir sugebėjo reabilituotis.

18
25
3
100%
6/6

Pablo Laso auklėtiniai antrose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 89:82 (16:21, 20:19, 32:21, 21:21) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Dabar serijos rezultatas lygus, 1-1, o „Real“ namo vyksta perėmęs namų pranašumą. Trečiasis serijos mačas trečiadienį vyks Madride.

Lukas Lekavičius šiame susitikime nebuvo registruotas. Taip susiklostė dėl to, kad po traumos į rikiuotę sugrįžo Kelvinas Riversas. Xavi Pascualis savo rotacijoje šiame mače panaudojo visus krepšininkus. Mažiausiai, kiek daugiau nei minutę, rungtyniavo Ianas Vougioukas.

Tuomet, kai rungtynių nugalėtojai jai buvo aiškūs, aikštės krašte dar įvyko konfliktas. PAO puolėjas Thanasis Antetokounmpo prarado savitvardą ir kietai sužaidė prieš Rudy Fernandezą, tačiau ispanas neliko skolingas ir sėdėdamas ant žemės tyčia sudavė graikui į kojas.

Į konflikto židinį akimirksniu įsitraukė ir kiti krepšininkai. Aktyviausiai – Chrisas Singletonas, kuris arbitrams peržiūrėjus vaizdo įrašą, buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga. Fernandezas už jautrią reakciją į kietą veiksmą nubaustas nesportine pražanga, o Antetokounmpo – paprasta.

Nors trečiajame kėlinyje PAO dar turėjo septynių taškų pranašumą (46:39), netrukus vadžias į savo rankas perėmė „Real“, kai septynis taškus iš eilės pelnę ispanai išlygino rezultatą (46:46).

Laso kariauna apsukų nemažino ir trečiojo ketvirčio pabaigoje spėjo savo persvarą pakelti iki septynių taškų (61:68).

Visgi karališkieji „Real“ krepšininkai iniciatyvos ilgai neišlaikė – po Mike’o Jameso tritaškio ir Adreiano Payne’o baudos, skirtumas sumenko iki dviejų (78:80).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Atėnų klubą traukti ėmėsi Jamesas, tačiau lemiamu metu parako pritrūko ir jam. Paskutinę minutę desperatiški amerikiečio gynėjo veiksmai nepasiteisino ir „Real“ šventė pergalę.

Pirmajame šios serijos mače siautėjęs ir 16 rezultatyvių perdavimų tąkart atlikęs Nickas Calathes šįkart buvo kontroliuotas kiek sėkmingiau ir susitikimą baigė pelnęs 12 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 3/5 baud. met.) bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 20, Adreianas Payne'as 13, Nickas Calathes 12, Chrisas Singletonas 11.

„Real“: Felipe Reyesas 18, Jaycee Carrollas 17, Trey Thompkinsas 12, Rudy Fernandezas 10.

2018-04-20 06:10
Cercas
Pao kris. JEI BŪTŲ ŠIANDIEN LAIMĖJE BŪTŲ ŠANSAS, REAL GYLI SUDĖTIS.

--
2018-04-20 01:10
Sugebėjo atsitiesti Realas po tokio pažeminimo.Senukas Felipe užsiautė,po krepšiu apskritai visiškas Real dominavimas.Net keista matyti,kaip taip komanda pasikeičia per dvi paras.Rudžio nieks nemėgsta,bet ten Thanasis persistengė.Neatlaikė nervai ryškiai,o žinant Fernandezą,tai jam tik tiek ir reikėjo,kad konfliktą išprovokuotų.Įdomu,ar Singletonas galės žaisti kitose rungtynėse už tą diskvalifikacinę pražangą.

--
2018-04-20 00:59
NeverijaKas Lukuciui? nelaikas cemodanus detis?

luka su 18eff,taip kad ...
2018-04-20 00:27
Visi nemegsta Fernandezo ne be reikalo, bet sikart tai Antetekoumpo pats nusileido iki fernandezo lygio prisiprase tokiu veiksmu ir turejo gaut didesne nuobauda.
2018-04-19 23:24
nustume tai nustume, bet dar prieiti prie zaidejo ir kazka vaidinti tai negrazu.
2018-04-19 23:23
nu europa gali nemegt to rudy, bet kaip ten tas antetokounmpo issikalinejo is jo rungtyniu pabaigoj tai jau nepagarba aplamai krepsiniui.
2018-04-19 23:18
nu va real irgi ateme pranasuma is pao panasu.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 10