Joelis Embiidas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Dwyane'as Wade'as Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Justise'as Winslow Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „76ers“ Majamyje 128:108 įveikė „Heat“

• Filadelfiijos klubas serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1

• Į aikštę sugrįžęs Joelis Embiidas pelnė 23 taškus

• „76ers“ startinis penkete surinko 84 taškus iš 128

Po galvos traumos atsigavęs Joelis Embiidas galiausiai sulaukė žalios šviesos iš medikų ir sugrįžo į aikštelę po 10-ies rungtynių pertraukos.

Foto galerija

Juodą kaukę dėvėjęs aukštaūgis su 23 taškais buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ trečiajame Rytų konferencijos ketvirtfinalio susitikime išvykoje 128:108 (37:33, 26:31, 33:30, 32:14) nugalėjo Majamio „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis susitikimas sekmadienį taip pat vyks Majamyje. Jo startas – 22.30 val.

Susitikimo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet „Heat“ atsilikimas siekė tik du taškus – 94:96. Tada Benas Simmonsas pelnė penkis taškus, Ersanas Ilyasova pridėjo taiklų tolimą metimą ir „76ers“ įgijo dviženklę persvarą – 105:95.

Embiidui surengus atkarpą 7:0, svečiai dar kartą spurtavo 16:3 ir padėjo tašką rungtynėse – ketvirtąjį kėlinį iš viso laimėję 32:14, Filadelfijos klubo krepšininkai aikštę paliko aukštai iškelta galva 128:108.

Atkrintamosiose debiutavęs Embiidas per 30 minučių pelnė 23 taškus (2/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 10/15 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 3 kartus prasižengė bei 4 sykius suklydo.

Benas Simmonsas surinko 19 taškų, atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Startinis penketas „76ers“ surinko 84 taškus iš 128, nuo suolo pakilęs Marco Belinelli pridėjo 21 tašką (7/13 metimai).

Šiame susitikime iš viso buvo sušvilptos net 56 pražangos, iš kurių šešios – techninės. Abiem ekipoms buvo skirtos po tris.

„Heat“: Goranas Dragičius 23 (8 rez. perd.), Justise'as Winslow 19 (10 atk. kam.),  Joshas Richardsonas 14, Jamesas Johnsonas 12, Tyleris Jonhsonas 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 23, Dario Šaričius ir Marco Belinelli – po 21, Benas Simmonsas 19 (12 atk. kam.), Robertas Covingtonas 11, J.J. Redickas 10.

Rungtynių reportažas:

2018-04-20 12:29
Embiido sugrįžimas stipriai padėjo komandai.Po to pralaimėjimo namie reikėjo naujo postūmio,o Embiidas tą ir padarė.Bet taip pat puikiai žiūrisi Simmonso vadovavimas.Žaidėjas be metimo,bet vistiek puikiai išnaudoja savo fizinius duomenis ir puikų aikštės matymą.Laukti jo metus tikrai vertėjo.