Trauma nesukliudė Žydrūnui Ilgauskui tęsti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynių. 220 cm ūgio lietuviui per didžiąją pertrauką žaizdai smakre susiūti prireikė penkių siūlių, tačiau tai nuo pralaimėjimo "Cleveland Cavaliers" krepšininkų neišgelbėjo - 88:96 (20:29, 23:19, 16:25, 19:23) nusileista namie žaidusiai "Milwaukee Bucks" ekipai.

Su varžovu Ž.Ilgauskas susidūrė per pirmąjį kelinį. Tačiau net tai neišmušė "Big Z" iš rikiuotės - jis rungtyniavo ir visą antrąjį kėlinį. Visgi per didžiąją pertrauką medikai lietuvį suvarstė penkiomis siūlėmis.

Iš pralaimėjimų kelio "Bucks" išbrido mače prieš "Cavaliers". Prieš tai vykusiose rungtynėse Milvokio klubas pralaimėjo didžiausiu skirtumu šį sezoną - 71:110 nusileido "Miami Heat" komandai.

"Tiesiog pavargstama nuo pralaimėjimų. Mes buvome pasiryžę žengti į aikštelę ir žaisti gerai dėl savo žiūrovų. Norėjome duoti jiems žavesio bei žaisti kietai", - po rungtynių pasakojo "Bucks" žaidėjas Michaelas Reddas.

Lemiamas momentas rungtynėse įvyko įpusėjus trečiajam kėliniui. 57:55 pirmaudami "Bucks" krepšininkai pelnė 14 taškų be atsako. Besibaigiant trečiajam ketirčiui šeimininkų pranašumas siekė jau 16 taškų - 71:55.

"Cavaliers" bandė vytis, tačiau nesugebėjo priartėti daugiau kaip iki 8 taškų.

Ž.Ilgauskas žaidė 36 minutes, per kurias surinko 13 taškų (6/14 dvitaškių, 1/2 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 14 kamuolių (8 - puolant) bei blokavo 4 varžovų metimus.

"Cavaliers" negelbėjo 34 LeBrono Jameso taškai. Jaunasis NBA talentas per 45 minutes dar sugebėjo atkovoti 7 kamuolius ir atlikti 5 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pralaimėtojams pelnė Drew Goodenas (7 atk. kam.), 12 - Jeffas McInnisas (6 rez. perd.).

Nugalėtojams 32 taškus surinkęs M.Reddas (9 atk. kam.) buvo rezultatyviausias. 21 pridėjo Joe Smithas (15 atk. kam.), 13 - Desmondas Masonas, o 12 - Maurice Williamsas (10 rez. perd.).