Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiriui“ ketvirtfinalio turas Pirėjuje baigėsi pralaimėjimu. Laimėję pirmąjį Eurolygos ketvirtfinalio susitikimą su „Olympiakos“, namo žalgiriečiai dabar grįžta su lygiu serijos rezultatu – 1-1.

21
26
67%
8/12
83%
5/6

Klampioje Graikijos vicečempionų gynyboje strigusiems Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams šįkart pritrūko ir dviejų svarbių žaidėmų, Edgaro Ulanovo ir Pauliaus Jankūno, indėlio puolime. Abu kauniečiai susitikimą baigė nepelnę nė taško.

Į tai ir kitus akcentus dėmesį atkreipęs komentatorius Rytis Vyšniauskas tinklalapiui „BasketNews.lt“ tradiciškai pateikia įvertinimus kiekvienam aikštėje pasirodžiusiam „Žalgirio“ krepšininkui.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

8

24 MIN |20 PTS |2 RBS |7/10 FG

Brandonas Daviesas suvertė daug taškų ir puolime buvo puikiai išnaudojamas antroje rungtynių pusėje. Tačiau jis akivaizdžiai pralaimėjo mikrodvikovą siautėjusiam Jamelui McLeanui, taip pat susirinko nereikalingas pražangas, ypač prieš tritaškį metantį Spanoulį.

Kevinas Pangosas

5

31 MIN |5 PTS |6 AST | 2/8 FG

Kevinas Pangosas nerado ritmo. Jam nekrito metimai, nesisekė ir sukurti situacijas komandos draugams. Varžovai stengėsi dusinti kauniečių atakų organizatorių ir prieš jį nuolat gynėsi ties pražangos riba.

Axelis Toupane'as

5

12 MIN |6 PTS |3/5 FG

Axelis Toupane'as šįkart buvo geriau pasiruošęs rungtynėms. Prancūzas dukart puolime atakavo Spanoulį bei neblogai gynėsi.

Paulius Jankūnas

3

23 MIN |0 PTS |3 RBS |0/0 FG

To dar nesu matęs. Paulius Jankūnas nė karto nemetė į krepšį. Pirmose rungtynėse jam tiesiog nekrito, o šį kartą vienas iš komandos lyderių neatliko nė vieno metimo į krepšį. Taip, kapitonas kovėsi ir aikštelėje paliko visas jėgas, bet jo indėlis puolime yra būtinas.

Artūras Milaknis

7

22 MIN |11 PTS |3 RBS |4/7 FG

Savo metimus Artūras Milaknis sumetė geru procentu. Jam priekaištauti beveik nėra dėl ko. Galbūt, ne visi epizodai gynyboje buvo sėkmingi, tačiau apskritai Milaknis sužaidė sau įprastas rungtynes.

Vasilije Micičius

9

25 MIN |13 PTS |5 RBS |8 AST |5/8 FG

Pirmose rungtynėse Vasilije Micičius buvo gerokai susikaustęs, o šį kartą buvo vienas iš komandos vedlių. Serbas agresyviai žaidė prieš Spanoulį nuo pirmųjų minučių ir naudojosi silpna veterano gynyba. Vėliau Micičius buvo stabtelėjes, bet pridalino puikių perdavimų komandos draugams.

Aaronas White'as

5

18 MIN |6 PTS |1 RBS |2/3 FG

Keista, bet net sunku prisiminti kada ir kaip Aaronas White'as surinko 6 taškus. Šioje serijoje White'as svarbus ir dėl gynybos prieš Printezį, bet kol kas varžovai neleidžia patogiai jaustis žaidėjui, kuris dažnai tampa „Žalgirio“ energijos šaltiniu.

Antanas Kavaliauskas

7

14 MIN |7 PTS |7 RBS |3/3 FG

Daug solidesnis Antano Kavaliausko žaidimas leidžia treneriui drąsiau ant suolo laikyti Daviesą. Šį sykį nebuvo jokių abejonių metant iš baudos aikštelės, Kavaliauskas tvirtai kovojo dėl pozicijos ir sužaidė tikrai neblogas rungtynes.

Beno Udrihas

3

7 MIN |0 PTS |2 RBS |0/2 FG

Beno Udrihas žaidė dvigubai trumpiau nei pirmajame susitikime. Slovėnas neblykstelėjo ir išliko beveik nepastebimas.

Edgaras Ulanovas

3

22 MIN |0 PTS |0/3 FG

Kaip ir Jankūnas, be taškų aikštę paliko ir Edgaras Ulanovas. Tiesa, lengvasis kraštas triskart atakavo krepšį. Kad ir kiek puikaus darbo šie žaidėjai padarytų gynyboje ir įvairiose mikrodvikovose, jų reikia ir puolime. 0 taškų nėra gerai, kad ir kaip pažiūrėsi.

2018-04-21 16:04
antanas
olimpiacos tycia pralose pirma maca kad galetu isniekint zalgiri ju paciu arenoj. Sita garantuoju. Graikai megsta tyciotis is tokiu komandu kaip zalgiris

--
2018-04-21 15:58
daviesas bent 9 vertas. tikrai nenusileido mcleanui, pataikymas geresnis o tasku beveik tiek pat
2018-04-21 15:53
antanas
ka jus degradai? As tai vakar uzkaliau kelis simtus euru navaro. Aisku kabaku db nesiaubiu nes ruosiuosi per likusias dvi rungtynes didint sumas ir daugiau kilt ant bapkiu. Antradieni reiks mestelt uz olimpiacos 1300eur,beto ir kofas olimpiacos bus dar geresnis tad po dvieju zalgirio pazeminimu kita savaite jau galesiu su chebra pinigus kabake pataskyt

--
2018-04-21 12:03
Įžaidėjai visai gerai sužaidė-Pangosas su Micičium abu 14 perdavimų atliko.Tai dėl vadovavimo komandai priekaištų nėra.Tik tiek,kad trūko aktyvesnio Pangoso puolime.Jo taškų taip pat labai trūko.Kavaliauskas irgi gerai sužaidė,Ulia su Jankūnu bus tas rezervas Kaune,kuris nebuvo išnaudotas vakar.