Žanis Peiners Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Panevėžio „Lietkabelis“ Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Darjušas Lavrinovičius Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Lukas Aukštikalnis, Donatas Tarolis Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
  • „Lietkabelis“ išvykoje 94:85 nugalėjo „Pieno žvaigždes“

• Dar trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai turėjo 18 taškų pranašumą

• Panevėžiečius tempė sezono rungtynes sužaidęs Darjušas Lavrinovičius, kuris pelnė 14 taškų ir surinko 27 naudingumo balus

• Iš rungtynių buvo išjungtas pasvaliečių lyderis Viačeslavas Bobrovas, kuris surinko 7 taškus

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ture pergalę iš rankų išleidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (20-13) buvo arti dar vienos tokios klaidos.

Foto galerija

Vis tik Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 94:85 (20:19, 34:23, 19:19, 21:24) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (13-19).

Svečiai pabėgo antrojo kėlinio pradžioje. Po taiklių Vaido Čepukaičio baudų metimų tritaškį pataikė Arnas Velička, po du taškus pridėjo Simas Jasaitis ir Žanis Peiners, o spurtą 11:2 užbaigė Darjušas Lavrinovičius, taip „Lietkabeliui“ suteikęs dviženklę persvarą (34:24).

Dar prieš ilgąją persvarą panevėžiečiai jau kone pradėjo triuškinti „Pieno žvaigždes“. Donatas Tarolis -realizavo 4 baudų metimus iš eilės ir Ramūno Butauto auklėtiniai pirmavo 48:31.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ per minutę surinko 6 taškus ir vėl džiaugėsi įtikinamu pranašumu (70:52), tačiau šeimininkai į tai atsakė atkarpa 9:0 ir po Tomo Lekūno tritaškio pasvaliečių deficitas aptirpo iki vienženklio (61:70).

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai krito į dar gilesnę duobę. „Pieno žvaigždės“ spurtavo 13:0 ir iki kėlinio pabaigos likus 5 minutėms, Jahenns Manigat sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo (74:75). „Lietkabelis“ šio spurto metu taškų nepelnė daugiau nei 5 minutes.

Pasvaliečiai ir toliau laikėsi koviniu atstumu, tačiau iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, Simas Jasaitis atseikėjo tritaškį ir padidino svečių pranašumą iki 8 taškų (88:80), o kiek vėliau dar vieną tolimą metimą pridėjo Lukas Aukštikalnis ir mačo baigtis tapo aiški.

Nugalėtojams šiame susitikime nepadėjo Lorenzo Williamsas, Dominikas Mavra bei Gintaras Leonavičius.

„Pieno žvaigždės“: Lisas Shoshi ir Tomas Lekūnas po 20, Trevonas Hughesas 13, Arturs Ausejs 12.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis ir Žanis Peiners po 16, Simas Jasaitis 15, Darjušas Lavrinovičius 14, Kšištofas Lavrinovičius 12, Žygimantas Skučas 10.

2018-04-22 09:48
Ekspertas
Manau šiauliai gali praeiti ketvirfinali nes lietkabelis prastai atrodo

--
2018-04-21 21:21
Rungtynės priminė mūšį su Neptūnu.Vėl Kabelis susikrauna persvarą ir vėl ją iššvaisto.Bet šį kartą patirtis padėjo.Broliai su Jasaičiu patempė svarbiu metu ir padėjo laimėti.Džiugu,kad pagaliau Velička gavo daug laiko.Patiko jo vadovavimas,niekur neperskubėjo,ramiai žaidė,perdavimų pridalino.Vaizdo tikrai negadino.Tikėkimės,kad įgaus daugiau trenerio pasitikėjimo ir laiko daugiau gaus.

--
2018-04-21 20:59
lkl
Jau net butautui sunku ka aiskint geriau tyles suruges kad isvaisto persvaras 16 18 tasku

--
2018-04-21 20:15
duobe
Pasvalys patys kalti kad praloše, reikejo visas varžybas žaist kai 4 kelinuka bet....Stepas grįžo ir meškos paslauga padare komandai ryškiai perdege per daug emociju ( reikia jau ramesniam su metais buti ) Butautas jau vel buvo i kelnes prikroves (