Joelis Embiidas Nuotr.: AP-Scanpix
Benas Simmonsas Nuotr.: USA Today-Scanpix
Kelly Olynykas Nuotr.: USA Today-Scanpix
  • „76ers“ išvykoje 106:102 palaužė „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1

• Bennas Simmonsas pelnė 17 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei tapo pirmuoju naujoku po Magico Johnsono, surinkusiu trigubą dublį

• Pralaimėtojams Dwyane'as Wade'as pelnė 25 taškus, 8 iš jų per paskutiniąsias dvi mačo minutes

• Filadelfijos klubas po 2 kėlinių buvo suklydęs 17 kartų ir tai prasčiausias rezultatas atkrintamosiose nuo 1999 m.

Benas Simmonsas tapo pirmuoju naujoku po Magico Johnsonu, surinkusiu trigubą dublį atkrintamosiose, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ antrą kartą išvykoje 106:102 (26:26, 30:35, 23:22, 27:19) nugalėjo Majamio „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Foto galerija

Simmonsas per 39 minutes pelnė 17 taškų (8/13 dvitaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, suklydo 7 kartus ir užsidirbo 3 asmenines pražangas.

Šeimininkams itin sunki buvo ketvirtojo kėlinio pradžia. Wade‘as pirmuosius komandos taškus pelnė praėjus 4 minutėms, o tokia sausra pasinaudoję „76ers“ laimėjo atkarpą 10:2 ir išsiveržė į priekį (89:85).

Rungtynėms artėjant į pabaigą, iniciatyvos ir vėl ėmėsi Wade‘as. Veteranas pelnė du taškus su pražanga, pataikė metimą iš po krepšio ir iki mačo pabaigos likus minutei nurėžė „Heat“ deficitą iki minimumo (99:100).

Po šio epizodo Simmonsas sugrūdo kamuolį iš viršaus, Wade‘as atsakė dar dviem taškais, tačiau tolimą dvitaškį smeigė J.J. Redickas ir padidino „76ers“ persvarą iki 3 taškų (104:101). „Heat“ veteranas kiek vėliau pataikė tik vieną baudos metimą, Redickas realizavo abu ir įtvirtino svečių pergalę.

Šeimininkai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Jamesas Jonhsonas pelnė 3 taškus, Goranas Dragičius perėmė kamuolį iš Joelio Embiido ir įdėjo iš viršaus, o Johnsonas pridėjo dar dvi baudas ir „Heat“ persvara pasiekė 9 taškų ribą (61:52).

Svečiai kiek sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų (56:61). Vis dėlto, „76ers“ per pirmąją rungtynių pusę padarė net 17 klaidų, o tai yra prasčiausias rezultatas atkrintamosiose nuo 1999 metų.

17
26
13
10

Pirmoje mačo dalyje taip pat netrūko incidentų. Benas Simmonsas prasižengė prieš Dragičių, kuris nepaisant teisėjo švilpuko tęsė žaidimą ir veržėsi krepšio link, kur jį kietokai nustūmė Robertas Covingtonas.

Įvykiais nepatenkintas Johnsonas pastūmė Covingtoną, o iš karto po to rimtai susikibo su Simmonsu. Abu krepšininkai buvo nubausti abipuse technine pražanga.

Po ilgosios pertraukos „Heat“ neapleido savo pozicijų, o Joshas Richardsonas pakabino kamuolį Hassanui Whiteside‘ui, kuris ataką užbaigė galingu dėjimu ir padidino Floridos ekipos pranašumą iki dviženklio (72:62).

Vis dėlto „76ers“ ir vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą, o Ersanas Ilyasova surinko 6 taškus paeiliui ir po jo tritaškio su trečiojo ketvirčio sirena komandas skyrė 4 taškai (79:83).

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 25 (26 min., 10/22 dvit.), Goranas Dragičius 20 (8/16 dvit., 5 kld.), Jamesas Johnsonas 15 (8 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 13 (6/9 dvit., 13 atk. kam., 4 kld.), Joshas Richardsonas ir Wayne‘as Ellingtonas po 10.

„76ers“: J.J. Redickas 24 (6/9 dvit., 2/9 trit.), Benas Simmonsas 17 (8/13 dvit., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Joelis Embiidas 14 (2/7 dvit., 0/4 trit., 12 atk. kam., 8 kld., 5 blk.), Dario Šaričius 11 (3/9 dvit., 8 atk. kam.), Robertas Covingtonas, Marco Belinelli ir Ersanas Ilyasova po 10.

Pukis
Atsipiskit nuo simmons ir joji. Oden 2 ir antras winslow.

Vat kaip subines pradejo spardyt prasidejo atmazai. Ziurek pateks i ecf ir dar fanu is po lapu orades lyst nuo aiversono laiko. Atsipiskit nuo sixers nuopisos. Jie cempionai ir dominuos ilgai. Krapai runkeliam!

--
2018-04-22 01:29
Jau aišku,kas taps ROY.Taip žvėriškai žaidžia Simmonsas,kad abejonių nekyla.Dar metimą kai pagerins iš toli,tai puolime bus dar pavojingesnis.Verta ir Ilyasovą išskirti.Atėjęs iš Hawks tapo rimtu pagalbininku komandai.Neprašovė jį pasiimdami.Dabar lieka tik seriją uždaryti Filadelfijoje.

--
2018-04-22 00:49
kasioguru
pofig tie asistai ir kiti skaiciukai. kai ziuri varzybas matai, kas, kaip ir kiek. sitose geriausiai zaide 2 Sixeriai - Simmonsas ir Ilyasova, nors is statsu suvestines apie turka to gal ir nepasakytum.
2018-04-22 00:44
kasioguru
bnews raso: "tačiau tritaškį smeigė J.J. Redickas ir padidino „76ers“ persvarą iki 4 taškų (105:101)."

o cia is oficialaus protokolo: "4th Q :30.1 JJ Redick makes 18-foot jumper (Joel Embiid assists) 104 - 101".

apuokai blin...

geros varzybos, emocingos, atkaklios iki paskutiniu sekundziu. kokios ir budingos playofam. Sixersam beliko uzbaigt darba namie ir laukt varzovo.
2018-04-22 00:42
ass
ten tie jo assistai ir reboundai tai tokie absurdiski ir ispusti nes nba ten puse lempiniu reboundu ir assistu priraso, pvz tiesiog pafasuoja prie trajako komandos draugui ir jis jau driblinguodamas ir gan tolima atstuma iveikes imeta ir simmonsui vistiek uzraso assista??? wtf? arba irgi maciau kai lonzo ball ismete kamuoli is uzribio komandos draugui, komandos draugas prasivare beveik per visa aikste kamuoli ir baige ataka rezultatyviai, ir lonzo assista uzrase, nu as bbd atsiprasant.. Bet siaip Simmons geras grajokas

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6