Nuotr. AP – Scanpix
  • „Timberwolves“ savo aikštėje 121:105 parklupdė „Rockets“

• Serijoje iki keturių pergalių Minesotos ekipa priartėjo 1-2

• Ši pergalė atkrintamosiose „Timberwolves“ – pirmoji per paskutiniuosius 14 metų

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio kovoms persikėlus į Minesotą, jau pirmajame mače atsitiesė šio miesto „Timberwolves“ ekipa. Tomo Thibodeau auklėtiniai trečiajame susitikime 121:105 (27:28, 25:23, 35:24, 34:30) įveikė Hjustono „Rockets“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-2.

28
27
46%
6/13
7

„Timberwolves“ klubui tai buvo pirmoji pergalė atkrintamosiose varžybose per pastaruosius 14 metų.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos, kada Jamesui Hardenui smeigus tritaškį „Rockets“ trečiajame ketvirtyje trumpai pirmavo 61:59. Jimmy Butleris jau kitoje atakoje atsakė tuo pačiu, „Timberwolves“ laimėjo atkarpą 9:2 ir buvo priekyje 68:63.

Paskui kėlinio pabaigoje dar sykį 10:3 spurtavusi Minesotos ekipa lemiamas 12 minučių pasitiko turėdama 12 taškų persvarą – 87:75, o ketvirtajame kėlinyje „Timberwolves“ akivaizdžiai dominavo – 96:77.

Minesotos komandai tai buvo vos trečioji pergalė prieš „Rockets“ per pastaruosius 23 tarpusavio susitikimus.

Abi ekipos šiame susitikime pataikė po 15 tritaškių, tačiau „Timberwolves“ tokiam rezultatui prireikė 27 bandymų, o „Rockets“ – 41. Pastarosios superžvaigždė Hardenas iš žaidimo realizavo 9/21 metimų ir surinko 29 taškus.

Karlas-Anthony Townsas pergalę vainikavo dvigubu dubliu – 18 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 28, Jeffas Teague 23 (8 rez. perd.), Andrew Wigginsas 20, Karlas-Anthony Townsas 18 (16 atk. kam.), Derrickas Rose'as 17.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (9/21 metimai), Chrisas Paulas 17, Ericas Gordonas 15, Ryanas Andersonas 12, Geraldas Greenas 10.

2018-04-22 09:07