Russellas Westbrookas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Ricky Rubio Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Jazz“ namuose 115:102 įveikė „Thunder“ ir serijoje iki keturių pergalių įgijo persvarą 2-1

• Ricky Rubio pelnė 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

• Tai – pirmasis trigubas dublis „Jazz“ istorijoje nuo 2001 metų, kada tokį rezultatą užfiksavo Johnas Stocktonas

Universaliai rungtyniavęs Ricky Rubio surinko trigubą dublį ir Jutoje priminė legendinio „Jazz“ įžaidėjo Johno Stocktono laikus, o toks ispano pasiekimas leido „Jazz“ komandai išsiveržti į priekį Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje.

Foto galerija

Ji trečiajame mače savo aikštėje 115:102 (22:30, 36:23, 31:22, 26:27) užtikrintai susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

Rubio per 37 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 35 naudingumo balus.

Šis jo trigubas dublis – pirmasis „Jazz“ metraščiuose per pastaruosius 17 metų atkrintamosiose.

Paskutinysis iki šiol priklausė Stocktonui, kuris tokį rezultatą užfiksavo dar 2001 metų atkrintamųjų serijoje su Dalaso „Mavericks“.

Mačo lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kada „Thunder“ laimėjo atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 63:60, tačiau tada „Jazz“ neleido svečiams įsisiautėti. Rudy Gobertas Oklahomos ekipos krepšį sudrebino dėjimu iš viršaus, Solt Leik Sičio klubas atsakė devyniais taškais iš eilės ir greitai susigrąžino inciatyvą – 69:63.

Paskui „Jazz“ surengė spurtą 13:2 ir atitrūko 84:70, o trečiąjį ketvirtį Rubio užbaigė taikliu tolimu metimu aidint finalinei kėlinio sirenai – 89:75.

Ketvirtajame kėlinyje dominavimą pratęsę šeimininkai surinko dar 13 taškų be atsako ir nutolo nepavejamai – 106:86.

Rubio tai buvo vos trečiasis atkrintamųjų mačas per septintuosius metus skaičiuojančią NBA karjerą.

„Jazz“: Ricky Rubio 26 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 22 (11 atk. kam.), Joe Inglesas 21, Rudy Gobertas 18 (12 atk. kam.), Derrickas Favorsas 11.

„Thunder“: Paulas George'as 23, Russellas Westbrookas (11 atk. kam., 9 rez. perd., 8 kld.), Carmelo Anthony ir Raymondas Feltonas – po 14.

2018-04-22 12:27
x
stoktonas buvo žymiai greitesnis už rubio
2018-04-22 12:10
Dj pyderiux vel nemates rungtyniu vaidina zinova, neskauda tavo bobai xlapoko po kaimyno vizito?

--
2018-04-22 12:08
Taip ir nesusilipdo OKC per visą sezoną.Laidot dar nereikėtų,bet toks jų banguojantis sezonas,kad nelabai kas ir nustebtų,jei iškristų jau dabar.Jazz tuo tarpu yra puikus komandinio žaidimo pavyzdys.Rubio išvis siauėja.Pirmą kartą žaidžia PO,tai nori atsigriebti už tuos metus,kai nepatekdavo.Ir jam puikiai sekasi.Nu kitos rungtynės OKC bus lemiamos.Žiūrėsim,kaip žvaigždūnai joms bus pasiruošę.

--
2018-04-22 11:52
kasioguru
oi kaip noreciau, kad ismestu ta cirkeli su begalviu priesaky. begalviui antras varzybas pritruko 1 statsu rodiklio iki trigubo, tai jam turbut skaudziau uz pralaimejima. :)
2018-04-22 10:28