Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Nuotr. Lapresse – Scanpix

Italijos pirmenybėse skaudų pralaimėjimą patyrė lietuviškasis Milano „AX Armani Exchange“ klubas, kuris išvykoje per pratęsimą 85:88 (18:24, 27:24, 15:16, 15:11, 10:13) nusileido Brešos „Germani Basket“.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei, Andrew Goudelockas pelnė du taškus ir išvedė svečius į priekį (85:83), tačiau tritaškiu atsakė Marcusas Landry, o taikliais baudų metimais pergalę įtvirtino Michele Vitali.

Daugiausia naudingumo balų tarp visų krepšininkų surinkęs Artūras Gudaitis pelnė 14 taškų (6/6 dvitaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, tačiau dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito susitikimo nebaigė ir surinko 22 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas prisidėjo 2 pelnytais taškais (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), 2 sugriebtais kamuoliais, 1 perimtu kamuoliu, 1 klaida ir naudingumo balų šiame mače nesurinko (0).

„Germani Basket“: Marcusas Landry 21, Michele Vitali 15, Luca Vitali 14.

„AX Armani Exchange“: Andrew Goudelockas 2, Artūras Gudaitis ir Andrea Cinciarini po 14, Curtis Jerrelsas 12.

MIN: 20.69
PTS: 10.31 (69.31%)