Giannis Antetokounmpo Nuotr.: USA Today-Scanpix
Jaylenas Brownas Nuotr.: USA Today-Scanpix
  • „Bucks“ namuose 104:102 įveikė „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą, kuris dabar yra 2-2

• Milvokio ekipa dar trečiajame kėlinyje pirmavo 65:45

• Antekounmpo nugalėtojams pelnė 27 taškus ir realizavo 12 dvitaškių iš 18

• „Celtics“ gretose rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė Jaylenas Brownas, pelnęs 34 taškus

20 taškų persvarą iššvaistę Milvokio „Bucks“ sugebėjo išsigelbėti. Giannio Antekounmpo vedami „Bucks“ namuose 104:102 (24:17, 27:18, 24:32, 29:35) palaužė Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą, kuris dabar yra 2-2.

Rungtynių pabaigoje prasidėjo pati kulminacija. Prieš paskutinę susitikimo minutę Brownas smeigė tritaškį, „Bucks“ padarė klaidą, o dar kitoje „Celtics“ Jaysonas Tatumas pelnė dvitaškį ir išvedė savo komandą į priekį 100:99.

„Bucks“ gretose iniciatyvos ėmėsi Malcolmas Brogdonas, kuris pataikė tolimą metimą iš aikštės krašto ir vėl sugrąžino persvarą šeimininkams (102:100).

Kitoje atakoje Alas Horfordas realizavo baudų metimus ir rezultatą išlygino, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 5 sekundėms netaiklų Brogdono metimą pataisęs Antetokounmpo lėmė „Bucks“ pergalę.

„Bucks“ dar trečiajame kėlinyje turėjo daugiau nei saugią persvarą (65:45), tačiau dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Celtics“ laimėjo atkarpą 22:10 ir nurėžė savo deficitą iki vienženklio (67:75).

Lemiamą ketvirtį taip pat geriau pradėjo svečiai. Aronas Baynesas įkrovė iš viršaus, Jaylenas Brownas smeigė tritaškį ir jau per pirmąją kėlinio minutę „Bucks“ persvara sunyko iki 3 taškų (72:75).

Mačo didvyriu tapęs Antetokounmpo šiame mače pelnė 27 taškus (12/18 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir užsidirbo 4 asmenines pražangas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27, Khrisas Middletonas 23, Jabari Parkeris 16, Malcolmas Brogdonas 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 34, Jaysonas Tatumas 21, Alas Horfordas 13.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidusio Jayleno Browno pasirodymas:

2018-04-22 23:37
nba
nezinau, nieko gero is tu bucks. Lyg ir turi geru zaideju, bet kazkaip pastovumo truksta labai. Jeigu ir praeis pro traumuotus celtics tai kitam etape bus 4:0