Nuotr. Facebook.com
  • „Baskonia“ savo aikštėje 88:83 įveikė „Fenerbahče“

• Baskai Eurolygos ketvirtfinalio serijos iki 3 pergalių rezultatą sušvelnino iki 1-2

• Ketvirtąjį kėlinį „Baskonia“ pradėjo spurtu 15:0

Ketvirtąjį kėlinį atkarpa 15:0 pradėjusi Vitorijos „Baskonia“ komanda išsaugojo savo viltis patekti į Eurolygos finalinį ketvertą.

21
24
67%
4/6
1

Pedro Martinezo auklėtiniai trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje 88:83 (19:20 28:18, 20:28, 21:17) palaužė Stambulo „Fenerbahče“.

Po šio laimėjimo „Baskonia“ sušvelnino serijos rezultatą iki 1-2. Ketvirtosios rungtynės taip pat vyks Ispanijoje.

„Fenerbahče“ trečiąjį kėlinį baigė spurtu 8:0 ir prieš lemiamas 10 minučių priartėjo iki minimalaus skirtumo – 66:67.

Tokia ketvirčio pabaiga „Baskonia“ komandos neišmušė iš vėžių. Ji paskutinį kėlinį pradėjo įspūdingu spurtu 15:0 ir nutolo iki 16 taškų pranašumo (82:66). Per šią atkarpą 8 taškus pelnė Janis Timma, 4 – Tornikė Šengelija, 3 – Mattas Janningas.

Kaip greitai nutolo, taip pat „Baskonia“ ir prarado užtikrintą persvarą. „Fenerbahče“ pelnė 10 taškų be atsako ir likus 2 minutėms priartėjo iki 6 taškų skirtumo (78:84). Visgi baskai išsaugojo persvarą ir šventė pirmąją pergalę serijoje.

„Baskonia“: Rodrigue’as Beaubois 21 (4/6 trit.), Johannesas Voigtmannas ir Vincentas Poirier po 12, Marcelinho Huertas 11 (7 rez. perd.), Mattas Janningas ir Tornikė Šengelija (10 atk. kam.) po 10.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 17 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Kostas Sloukas 14 (11 rez. perd.), Luigi Datome 13 (3/3 trit.), Marko Guduričius 12 (4/5 trit.).

R
Vel teisejavo tie patys veikejai- puklas, latysevas.Primale siandien irgi nesamoniu, bet Baskonia aciu dievui laimejo.Idomu ka paskirs paskutinem rungtynem tikekimes Kaune???...