Nuotr. USA Today – Scanpix
  • „Celtics“ namie 92:87 patiesė „Bucks“ ir serijoje pirmauja 3-2

• Šioje serijoje visas rungtynes laimėjo namie žaidžianti ekipa

• Į aikštę grįžo Marcusas Smartas, kuris nežaidė nuo kovo vidurio

Alas Horfordas siautė po krepšiu, Marcusas Smartas po pusantro mėnesio pertraukos grįžo ant parketo, o Bostono „Celtics“ priartėjo prie Rytų konferencijos pusfinalio.

22
20
50%
5/10
14

Be savo pagrindinių krepšininkų Kyrie Irvingo ir Gordono Haywardo žaidžianti „Celtics“ penktose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 92:87 (23:15, 25:22, 24:24, 20:26) patiesė Milvokio „Bucks“.

Serijoje iki keturių pergalių Bostono klubas pirmauja 3-2. Šioje serijoje visas rungtynes laimėjo namuose žaidžianti komanda. Šeštasis mačas vyks Milvokyje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Celtics“ pirmavo 16 taškų pranašumu (56:40), bet „Bucks“ pakilo į šturmą bei likus 7 minutėms priartėjo iki 4 taškų (70:74). Netrukus Smartas keliose atakose sužaidė su Horfordu ir „Celtics“ pabėgo (86:79).

Vėliau Milvokio klubas dar sumažino savo deficitą iki 3 taškų, bet „Celtics“ užtikrintai pataikė baudų metimus ir šventė pergalę.

Smartas dėl traumos nerungtyniavo nuo kovo mėnesio vidurio. Jis į aikštė žengė pakilęs nuo suolo ir pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pats įžaidėjas stengėsi sukurti progas komandos draugui Horfordui, kuris pelnė 22 taškus ir sugriebė 14 kamuolių. „Tiesiog bandžiau jam įmesti kamuolį, o to iš manęs varžovai neatims“, – sakė Smartas.

Šiose rungtynėse „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo surinko tik 16 taškų, o iš žaidimo pataikė 5 metimus iš 10. „Viskas dėl manęs paties. Turėjau laisvų progų, tačiau tai nebuvo mano metimai. Manau, kad komandos draugai atliko puikų darbą atrasdami mane. Kitose rungtynėse turiu būti agresyvesnis“, – sakė greikas.

„Celtics“: Alas Horforas 22 (14 atk. kam., 2 bl.), Terry Rozieras 16 (5 rez. perd.), Jaylenas Brownas 14 (6 atk. kam.), Marcusas Morrisas 10 (8 atk. kam.), Marcusas Smartas 9.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 23, Jabari Parkeris 17 (8 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Ericas Bledsoe po 16.