Nuotr.:
  • „Real“ 81:74 nugalėjo „Panathinaikos“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių dabar yra priekyje 2-1

• Ispanų gretose į rikiuotę po 8 mėnesių pertraukos sugrįžęs Llullas pelnė 8 taškus

Madrido „Real“ gynėjas Sergio Llullas sugrįžo ant parketo po 8 mėnesių pertraukos, o Ispanijos sostinėje sirgaliai jį pasitiko griausmingais aplodismentais.

5
14
83%
5/6
4

Tiesa, dar griausmingesni aplodismentai Llullo adresu Madride aidėjo ketvirtajame kėlinyje, kai gynėjas tritaškiais varpė Atėnų „Panathinaikos“ gynybą.

Tolimų ispano bombų užvestas „Real“ klubas Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 81:74 (17:17, 23:17, 17:19, 24:21) nugalėjo PAO ekipą.

„Sėdėti ant suolo buvo labai sunku, nueitas ilgas kelias gydantis traumą, bet dabar sugrįžau. Labai svarbu buvo laimėti, bet penktadienį bus dar vienos rungtynės, prieš savo sirgalius atiduosime 100 proc. jėgų“, – po mačo kalbėjo Llullas.

Jis šiame susitikime per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/7 trit., 0/2 baud. met.) bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Madrido klubas didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, tolimą metimą pataikė „Panathinaikos“ gynėjas Mike'as Jamesas, o po šio šūvio rezultatas tapo lygus (70:70).

Visgi „Real“ komandą labai svarbiu metu timptelėjo Jaycee Carrollas, kuris iš pradžių pataikė dvitaškį, o netrukus pridėjo ir tritaškį su pražanga, ir šeimininkų pranašumas kilo nebegrįžtamai (77:72).

Dabar Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių 2-1 pirmauja „Real“. Penktadienio rungtynės šioje serijoje gali būti lemiamos.

„Panathinaikos“ ekipai atstovaujantis Lukas Lekavičius šiam susitikimui registruotas nebuvo.

Svečių gretose sunkiai sulaikomai rungtyniavo komandos lyderis Nickas Calathesas, pelnęs 24 taškus (5/10 dvit., 4/9 trit., 4/6 baud. met.). Paprastai stabiliu metimu nepasižyminčiam atakų organizatoriui keturi pataikyti tolimi metimai yra sezono rekordas.

„Real“: Jaycee Carrollas 17, Rudy Fernandezas 9, Sergio Llullas, Gustavo Ayonas, Jeffery Tayloras ir Anthony Randolphas po 8.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 26, Jamesas Gistas 15, Mike'as Jamesas 14.

padugnes
Manau fene butu parankesnis varzovas nei baskonia...
2018-04-25 22:26
kaunas
Laukiamiausia ryt diena ir tai pirmas gali padaryt kauno zalgiris i finalo ketverta

--
2018-04-25 22:24
eurolyga
Nu ka dabar idomu visuose macuose 2-1 grize i savo namus zalgiris baskonia chimki real pasiekem pergales