• Serijoje iki keturių pergalių 3-2 pirmauja „Jazz“

• Westbrookas pelnė 45 taškus, iš kurių 20 – trečiajame kėlinyje

• Westbrookas ir George'as kartu iš žaidimo atliko 53 metimus

• „Thunder“ spurtas prasidėjo kuomet po penktąją pražangą gavo Rudy Gobertas ir Derrickas Favorsas

Ties prarajos riba buvusią Oklahomos „Thunder“ išgelbėjo jos lyderis Russellas Westbrookas. Gynėjas surinko 45 taškus, o jo vedama ekipa panaikino 25 taškų deficitą ir iškovojo pergalę.

45
37
56%
5/9
15

„Thunder“ namuose 107:99 (29:34, 12:22, 37:22, 29:21) pranoko Jutos „Jazz“ bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3.

Jutos problemos iškilo trečiajame ketvirtyje, kuomet aukštaūgiai Rudy Gobertas ir Derrickas Favorsas prasižengė po penktąjį kartą, o tai atvėrė kelius link krepšio Oklahomos ekipos krepšininkams.

Westbrookas per 44 minutes pelnė 45 taškus (12/30 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, penkiskart suklydo bei triskart pažeidė taisykles.

Įžaidėjui puikiai talkino Paulas George'as, kurio sąskaitoje 34 taškai (10/23 dvit., 2/6 trit., 8/10 baud.), 8 atkovoti ir perimti 2 kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 klaidos bei 5 taisyklių pažeidimai.

Šie du žaidėjai kartu krepšį atakavo net 53 kartus. Trečias rezultatyviausias „Thunder“ žaidėjas šiąnakt buvo vos 7 taškus pelnęs Carmelo Anthony.

„Jazz“ trečiajį ketvirtį pradėjo spurtu 8:1, o po Jae Crowderio tolimo šūvio svečių persvara pasiekė rekordinę 25 taškų ribą (71:46).

Westbrookas pataikė du tritaškius paeiliui, pridėjo metimą iš po krepšio, o deficitas ištirpo iki 13 taškų (60:73). Likus žaisti 3 minutes ir 46 sekundes iki trečiojo kėlinio pabaigos Gobertas prasižengė penktąjį kartą.

Degančio Westbrooko tritaškis išlygino rungtynių rezultatą prieš lemiamą ketvirtį 78:78. Gynėjas per trečiąjį kėlinį pelnė 20 taškų.

„Thunder“ lyderis nesustojo ir ketvirtajame kėlinyje, kuomet jo taškai iškart išvedė šeimininkus į priekį. Vėliau Westbrookas smeigė tolimą metimą, Alexas Abrinesas pridėjo dar vieną, o Oklahomos ekipa įgijo 5 taškų persvarą (96:91).

Likus pusantros minutės RW įmetė dvditaškį, įtvirtinusį „Thunder“ pergalę.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas George'as 34, Carmelo Anthony 7.

„Jazz“: Jae Crowderis 27 (6/14 trit.), Donovanas Mitchellas 23 (1/7 trit.), Joe Inglesas 16, Rudy Gobertas 11 (10 atk. kam.).