Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Alytaus „Dzūkijos“ (10-24) vairą iš Alaro Varrako perėmęs Valdemaras Chomičius šiame poste debiutavo iškovodamas svarbią pergalę. Jo vadovaujama ekipa savo aikštėje 103:85 (26:25, 19:21, 21:16, 37:23) užtikrintai susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (13-20) ir sustiprino savo šansus likti devintoje vietoje ir taip išvengti iškritimo iš LKL.

22
29
4
60%
6/10

Nuo paskutinėje vietoje esančio Prienų-Birštono „Vytauto“ dzūkus dabar skiria du laimėjimai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai per likusias trejas rungtynes susikaus su Klaipėdos „Neptūnu“ (namie), „Pieno žvaigždėmis“ ir Kauno „Žalgiriu“ (abejos išvykoje).

„Dzūkija“ liko du susitikimai: namie su Utenos „Juventus“ ir svečiuose su „Neptūnu“.

Šešiais taškais trečiajame ketvirtyje startavusios „Pieno žvaigždės“ buvo atitrūkusios 52:45, bet paskui per pustrečios minutės nepelnė nė taško. Tuo metu „Dzūkijos“ vedlys Gediminas Navickas surinko šešis taškus iš eilės ir inicijavo šeimininkų spurtą 10:0 – 55:52.

Prieš pat ketvirtąjį kėlinį Jahennso Manigat dvitaškis sumažino pasvaliečių atsilikimą iki dviejų taškų – 62:64, tačiau į tai „Dzūkija“ atsakė atkarpa 9:2, o po techninės pražangos Gediminui Petrauskui ketvirčio viduryje įgijo dviženklę persvarą – 88:74.

Alytiškiai per lemiamą kėlinį surinko 37 taškus, kuomet į savo krepšį praleido 23.

„Dzūkija“: Parishas Petty 22 (8 atk. kam.), Gediminas Navickas 18, Paulius Danisevičius 16 (8 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 14 (9 atk. kam.), Gediminas Žalalis 10.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius ir Jahennsas Manigat – po 18, Nikita Balašovas 15.