Victoras Oladipo Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Mylesas Turneris Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Pacers“ savų sirgalių akivaizdoje 121:87 nepaliko vilčių „Cavaliers“

• Domantas Sabonis pelnė 19 taškų ir atkovojo 6 kamuolius

• Victoras Oladipo įsirašė pirmąjį trigubą dublį atkrintamosiose – 28 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų

Užtikrintai krepšį atakavęs Domantas Sabonis buvo antras rezultatyviausias Indianos „Pacers“ komandoje, o jo vedama ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ketvirtfinalyje išplėšė septintąsias rungtynes.

Foto galerija

Indianapolio klubas savoje aikštėje 121:87 (29:26, 28:21, 35:20, 29:20) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Lemiamos rungtynės naktį iš sekmadienio į pirmadienį bus žaidžiamos Klivlande.

Lygos istorija – palankesnė „Cavaliers“ ekipai, kadangi LeBronas savo karjeroje yra laimėjęs visus 12 kartų pirmajame atkrintamųjų varžybų etape, o taip pat dar turės ir namų aikštės pranašumą.

Visgi „Pacers“ šį sezoną ir šioje serijoje patvirtino, kad jokie praeities rezultatai jai nėra kliūtys, kurių jie neįveiktų. Indianos klubas laimėjo pirmąsias rungtynes, taip nutraukdamas 21-erių Jameso pergalingų rungtynių seriją.

Nuo suolo kilęs Sabonis per 23 minutes pelnė 19 taškų (9/11 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, 1 kartą prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Jo komandos draugas Victoras Oladipo pirmą kartą karjeroje atkrintamosiose varžybose pasižymėjo trigubu dubliu. Gynėjas žaidė 34 minutes, pelnė 28 taškus (5/11 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai), atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Antrojo kėlinio pradžioje Larry Nance'ui įkalus kamuolį iš viršaus, „Cavaliers“ atsilikimas buvo minimalus – 32:33, bet jis greitai išaugo iki dviženklio skaičiaus, kuomet „Pacers“ atsakė spurtu 13:4 – 46:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams startavus penkiais taškais iš eilės, geltonųjų pranašumas šoktelėjo iki 62:47, o po Myleso Turnerio, Darreno Collisono ir Bojano Bogdanovičiaus tritaškių pasiekė 20-ies taškų ribą – 77:57.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Domantas Sabonis 19, Darrenas Collisonas 15.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22, Jeffas Greenas 13, Rodney Hoodas 12.

2018-04-29 10:27
gta
sivakar visame grazume bus teisejai uz princese, gaila pacers jau 4 2 turejo buti paeja
2018-04-28 19:26
Armis
Lebronas pries Pacers 3-3 ;D Ziauru, kad Cavs nesugebejo Lebronui, bent vidutines atkrintamuju komandos surinkt ko butu uzteke iki konf finalo eit. 100% Lebronas kita sezona bus kazkur kitur, o Cavs ilgiem metam sedes rytu dugne kaip ir pries tai.

--
2018-04-28 17:03
To .....
Ismok angliskai vaikas
2018-04-28 16:34
....
Sabonio vedama...? srsl? jau viskas trečiame kėlinyje buvo aišku, kad laimės, o sabonis trečio kėlinio gale tik 8 taškus turėjo, kai oladipo virš 30.. get your shit together
2018-04-28 13:29
Ernestas
Oladipo surinko triguba dubli , bet pacers buvo Sabonio vedama :D grybai kaip visada zurnaliugos
2018-04-28 12:37
Dj tai kiauras kaip batas - psichologas gi didysis atsirado :DDDDDD kad ir koks Lebronas butu grybas, nba neleis cavs krist ypatingai 1rounde ir pofik ta psichologija ir pergales skirtumas. Cia tik tokie teslagalviai kaip tu gali naiviai tiketis kad Pacers turi kazkokius sansus 7ose. I viena kasa sudauzys deja Saboniuko kluba, nenustebciau jeigu prie -20 steroidas dave visiema nurodyma nebezaist ir taupyt jegas lemiamoms, kol pacersai kaip debiliukai draskesi is jegu iki galo :D bet blyn kokiu teletabiu fagerbabiu atsiranda, cia jums ne penktaruse eurolyga kur psichologija vos ne 80% lemia

--
2018-04-28 12:33
Lebronas eilini syki irode, kad be aplinkui ji esanciu ir jo subine traukianciu superzvaigzdiu ir teiseju pagalbos yra tik tuscia meslo kruva.

O ziuriu gejukas guriukas toliau komentuoja ir akivaizdu kad bobos dar nesusirades.

P.s. ir teletabis dj dar kiauksi po kiekvienu komentaru. Man dj tikrai gaila tavo sunaus, tu geriau jam skirk laiko ir nuvesk i parka koki, o ne cia nieko nesuprasdamas rasynek :)

--
2018-04-28 12:05
Supykę kaip reikiant buvo Pacers po praeitų rungtynių ir jokių vilčių nepaliko.Puikiai vėl dirbo komandiniai veiksniai.Ir Oladipo vėl užsiautė,o kai jis taip žaidžia,tai jau beveik pergalės garantas.Lemiamose rungtynėse Indiana net pranašumą turėtų turėti,nes po tokios pergalės pasitikėjimas ypač išaugs,o Cavsus įtampa gali slėgti.Psichologija Pacers pusėje.

--
2018-04-28 11:49
To Swecias
Zalgiris irgi daug metu svajodavo kazkur patekti bet kaip budavo taip budavo autsaideriai paskutiniai be ambiciju

--
2018-04-28 11:46
Kas autorius
Kokio Sabonio vedama, jis viską sumetė prie +20 kaip buvo viskas aišku.

Oladipo vakar žudė tiesiog, viską sumetė. Kiti irgi trajakus pataikė :)
2018-04-28 10:24
Rimvydas
Labai liudnai CAVS atrodo.. Vienas Jamesas tezaidzia.. Daugiau niekas nieko nepadaro. :)
2018-04-28 09:13
kunigas
Klivlande bus vel lebrono buzzer beatas

--
2018-04-28 08:48
anon
pavadinimas tai nezinau, sabonis dauguma savo tasku susirinko 4 kelinyje kai pacers pirmavo netoli 30 tasku ir abieju komandu startai trauke duma ant suolo
2018-04-28 08:36
nu va, Pacers ne tik, kad laimejo, bet taip laimeje dabar turi "momentum". reik susikaupt ir pabaigt darba iki galo. butu super - JV vs Sabukas.
2018-04-28 08:28