Vieta lygoje: 5
Geriausias pasiekimas: 26
Blogiausias pasiekimas: 4
Daugiausia pataiko: Brandon Davies

Kauno „Žalgirį“ į triumfą ketvirtfinalio serijoje prieš Pirėjo „Olympiakos“ vedęs Edgaras Ulanovas – naudingausias ketvirtųjų rungtynių žaidėjas.

Vien trečiajame kėlinyje 11 taškų varžovams atseikėjęs 26-erių metų puolėjas per 32 minutes iš viso pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Tiesa, pagal pastarąjį rodiklį jis buvo antras – lietuvis nusileido tik įspūdingą pasirodymą surengusiam Aleksejui Švedui. Gynėjas iš Rusijos pelnė 36 taškus ir pagerino sezono rezultatyvumo rekordą, o į savo sąskaitą įsirašė 37 naudingumo balus.

Jo vedama „Chimki“ 89:88 krito prieš Maskvos CSKA ir serijoje iki trijų pergalių nusileido 1-3.

Trečioje vietoje pagal naudingumą – Stambulo „Fenerbahče“ duetas Nicolo Melli ir Marko Guduričius, surinkę po 26 naudingumo balus. Pirmąjį penketuką užbaigia 24 naudingumo balų rodiklį užfiksavęs Madrido „Real“ vunderkindas Luka Dončičius.

2018-04-28 19:17