Keli visų laikų ULEB taurės rekordai buvo pagerinti rungtynėse Berlyne, kur vietos „Alba“ po 5 pratęsimų 141:127 (16:15, 21:21, 16:21, 18:14, 11:11, 15:15, 14:14, 11:11, 19:5) palaužė Sarajevo „Bosna“.

Tai ilgiausiai trukusios rungtynės tiek per ULEB taurės, tiek per ULEB Eurolygos istoriją. Be to, tai rezultatyviausias visų laikų ULEB taurės rungtynės.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos ši dvikova niekuo neišsiskyrė iš kitų. „Alba“ legionierius Bobby Brownas pataikė dvi baudas ketvirto kėlinio pabaigoje išlygindamas rezultatą 71:71 ir komandoms teko žaisti pirmą pratęsimą.

Pirmajame pratęsime jau gelbėjosi „Bosna“, kai Edinas Bavčičius pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir išlygino rezultatą 82:82.

Antrojo pratęsimo pabaigoje Bryanas Bailey baudomis išplėšė trečią pratęsimą (97:97), o per kitą papildomą atkarpą „Alba“ vėl gelbėjo Brownas – jis paskutinę sekundę įmetė tritaškį ir išlygino rezultatą 111:111.

Brownas ištempė ir ketvirtą pratęsimą, kai paskutinėmis sekundėmis pataikė dvi baudas ir išlygino rezultatą 122:122. Per paskutinę 5 minučių „Alba“ spurtavo 9:0 ir iškovojo sunkiausią pergalę šį sezoną.

„Nežinau, kaip jausiuosi šiąnakt ar rytoj – po rungtynių kalbėjo „Alba“ krepšininkas Goranas Nikoličius, praleidęs daugiausia laiko aikštėje – 63 minutes ir 40 sekundžių. – Aš galėčiau verkti iš skausmo, pagalvojęs, kiek daug kūno dalių man skauda. Jaučiuosi labai silpnas, tačiau laimingas, kad laimėjome. Šias rungtynes ne tik prisiminsime ilgai, bet tai ir padės mums turnyrinės lentelės prasme“.

„Alba“: Bobby Brownas 44 taškai (60 min., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Julius Jenkinsas 33 (59 min., 7 rez. perd.), Goranas Nikuličius 31 (64 min., 14 atk. kam.), Patrickas Femerlingas 18 (44 min., 16 atk. kam.).

„Bosna“: Lance‘as Williamsas 34 (46 min., 9 atk. kam.), Kyle’as Hillas 26 (53 min.), Brianas Bailey 20 (45 min.), Edinas Bavčičius 14 (49 min.).

Atrinkti (0) Visi (7)
gal imes i koki torent..lt :)
2007-12-05
-1
Albos tie keturi zaidejai 126 taskus pelne, likusi komanda - 15 :)