Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Nuotr. fotodiena.lt/J. Elinskas

Utenos „Juventus“ (12-22) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) išbarstė solidžią persvarą, tačiau nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją ir išvykoje 73:68 (23:16, 12:13, 17:10, 21:29) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (10-25) pasipriešinimą.

16
19
3
83%
5/6

Ši rungtynių baigtis paliko vilčių dėl išlikimo kovojančiam Prienų-Birštono „Vytautui“, kuriam reikia laimėtis likusias dvejas rungtynes ir tikėtis alytiškių pralaimėjimo mače su Klaipėdos „Neptūnu“. Tuo metu uteniškiai užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo solidžią 14 taškų persvarą (50:36), tačiau įvykiai pasikeitė lemiamame ketvirtyje.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, Karolis Guščikas pataikė iš toli ir padidino savo komandos persvarą iki 11 taškų (62:51), bet tuomet dzūkai kilo į lemiamą šturmą.

Gediminas Žalalis realizavo baudų metimus, Parishas Petty smeigė du tolimus paeiliui ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Dzūkijos“ deficitas tesiekė 2 taškus (64:66).

Karolis Guščikas prametė abu baudų metimus, tačiau niekieno neatitvertas Maksimas Kornijenko pataisė netaiklų metimą ir savo komandai suteikė 4 taškų persvarą (69:65), varžovams palikdamas 23 sekundes.

Kitoje atakoje Petty prarado kamuolį, o Dovis Bičkauskis realizavo baudų metimus ir įtvirtino uteniškių pergalę.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 16, Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam.), Dovis Bičkauskis ir Simas Buterlevičius po 13.

„Dzūkija“: Parishas Petty 20, Anatolijus Kaširovas 11, Paulius Petrilevičius 10.