Šiaulių „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Robertas Kuncaitis po antradienį svečiuose pralaimėtų vyrų krepšinio klubų ULEB taurės penktojo turo rungtynių A grupėje su Badalonos „DKV Joventut“ komanda teigė, kad mačas su tokio aukšto lygio komanda suteikė šiauliečiams vertingos patirties.

„Mes žaidėme su puikia komanda. Susitikimas su tokio lygio ekipa kaip „DKV Joventut“ mums buvo vertinga patirtis. Pirmojoje mačo pusėje sėkmingai priešinomės varžovams, tačiau po to jie pasiekė sau įprastą žaidimo lygį ir dominavo aikštėje. Jei „DKV Joventut“ nežais ULEB taurės finale, būsiu nustebęs, nes tai aukščiausio lygio komanda“, - teigė ULEB taurės debiutantams vadovaujantis Kuncaitis.

„Žinojome, kad „DKV Joventut“ yra puiki komanda, o Ispanijos lyga yra labai aukšto lygio. Pirmojoje rungtynių pusėje žaidėme tokiame pačiame lygyje kaip ir varžovai, bet vėliau jie įrodė savo pranašumą. Mes nenustojome kovoti iki pat pabaigos. Jų puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, ypač sėkmingas Rudy Fernandezo žaidimas, išmušė mus iš vėžių. „Joventut“ puikiai ginasi ir labai sunku žaisti su komanda, turinčia tiek daug resursų", - sakė rezultatyviausias „Šiaulių“ žaidėjas Antonio Grantas.

Badalonos klubo vyriausiasis treneris Aito Garcia Reneses pripažino, kad šiauliečiai jo auklėtiniams sukėlė nemenkų rūpesčių.

„Žinojome, kad jei neperimsime žaidimo kontrolės nuo pat rungtynių pradžios, turėsime problemų. Šiose varžybose niekas negali atsipalaiduoti, užtenka pažiūrėti į puikų „KK Bosna“ pasirodymą Berlyne. Pirmojoje pusėje nežaidėme gerai, galbūt per daug savimi pasitikėjome, tačiau po pertraukos stipriai pagerinome savo gynybą. Rungtyniavome agresyviau ir sugebėjome atitrūkti nuo varžovų, taip beveik nulemdami susitikimo baigtį“, - sakė Ispanijos komandos strategas.

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.