• Sužaidus 3 minutes traumą patyrė Edgaras Ulanovas

• Kauniečiams reikia vienos pergalės per likusius 3 turus, kad jie užimtų pirmąją vietą

• „Lietkabeliui“ tai buvo paskutinės reguliaraus sezono rungtynės. Panevėžiečiai iškovojo 20 pergalių ir suklupo 16 kartų

• Nugalėtojams Daviesas įmetė 23 taškus, o pralaimėjusiems Darjušas surinko 19

Kauno „Žalgirio“ (29-4) komanda neteko traumą patyrusio Edgaro Ulanovo, tačiau Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Foto galerija

Šarūno Jasikevičiaus kariauna išvykoje 81:74 (20:18, 19:21, 25:13, 17:22) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (20-16) ekipą.

„Žalgiris” dar susitikimo pradžioje neteko Edgaro Ulanovo. Puolėjas trečiąją rungtynių minutę susidūrė su Kšištofu Lavrinovičiumi ir šlubčiodamas patraukė ant suolo, nuo kurio taip ir nebepakilo. Prieš trečiąjį ketvirtį žalgirietis dar bandė atlikti apšilimą, tačiau galiausiai jam įsibėgėti nepavyko.

Tam, kad „Žalgiris“ LKL reguliariame sezone užimtų pirmąją vietą, kauniečiai per likusius tris mačus turi laimėti nors vieną kartą. Kauniečiai dar kausis su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, Utenos „Juventus“ ir Prienų–Birštono „Vytautu“.

Tuo metu „Lietkabelis“ jau anksčiau žinojo, kad reguliariame sezone užims ketvirtąją vietą ir ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių susitiks su „Šiaulių“ krepšininkais.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau trečiajame ketvirtyje žalgiriečiai susikrovė 12 taškų pranašumą. 7 taškus pelniusio Kevino Pangoso vedami žalgiriečiai lemiamą kėlinį pasitiko su dviženkliu pranašumu, tačiau tai ramios mačo pabaigos negarantavo.

Likus 3 minutėms „Lietkabelio“ deficitas sumažėjo iki 6 taškų, tačiau svečius ištempė legionieriai. Brandonas Daviesas, Aaronas White'as ir Kevinas Pangosas pelnė taškų ir kauniečiams grąžino dviženklę persvarą (80:69).

14
24
9
83%
5/6

Per likusį laiką „Lietkabelis“ dar grįžo prie vienženklio atsilikimo, tačiau pakovoti dėl pergalės šansų nebeturėjo.

Šias rungtynes stebėjo 4,5 tūkst. žiūrovų.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 19 (7/8 dvit., 5/5 baudos), Žanis Peiners 12, Gintaras Leonavičius 10, Simas Jasaitis 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 23 (8/13 dvit., 7/9 baudos, 5 atk. kam.), Kevinas Pangosas 14 (9 rez. perd.), Paulius Jankūnas 12 (5 atk. kam.), Axelis Toupane’as 7.

to RYTFANIS
Raudona nuop1sa, tie "lavonai" tavo raudonai qrwai rudaja visiskai isdraske per Mindaugo taures finala bei paskutinese rungtynese Kaune.

Ruoskites savo laidotuvems raudonos padugnes!
2018-05-02 21:06
Aha
Žinoma, iš LKL rungtynių negalima daryt kažkokių toli siekiančių išvadų, bet vis dėlto, jei jau su senuku Darjušu nesusitvarkė, tai ką jie žada daryt su Vesely?
2018-05-02 20:53