• „Neptūnas“ namuose 90:86 pranoko „Dzūkiją“

• Tai buvo pirmasis ekipų susitikimas po skaudaus klaipėdiečių pralaimėjimo SIL-KMT ketvirtfinalyje

• Želionis per ketvirtąjį kėlinį pelnė 11 taškų

• Karjeros rungtynes sužaidęs Mindaugas Sušinskas pelnė 19 taškų bei surinko 28 naudingumo balus

Edgaras Želionis per ketvirtąjį kėlinį surinko 11 taškų, o puolėjo tempiamas Klaipėdos „Neptūnas“ (25-11) namuose 90:86 (21:22, 18:22, 27:23, 24:19) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (10-26)

21
22
70%
7/10
8

Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos šeimininkai turėjo 4 taškų deficitą (82:86), tačiau tuomet Jerry Johnsonas sumetė baudas, Vytautas Šulskis pridėjo dvitaškį, o to paties Johnsono baudų metimai išvedė „Neptūną“ į priekį – 88:86.

Pergalę įtvirtino tas pat Želionis, pataikęs abu baudų metimus. Iš viso puolėjas per 28 minutes pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Dzūkų neišgelbėjo ir karjeros rungtynes sužaidęs Mindaugas Sušinskas. 22-ejų puolėjas pelnė 19 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Tai pirmasis klaipėdiečių ir dzūkų susitikimas po vasario 13-osios mačo, kuomet „Dzūkija“ uostamiestyje įveikė „Neptūną“ bei uždarė jiems SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto duris.

Paulius Petrilevičius pataikė dvitaškį, Povilas Čukinas įkrovė kamuolį iš viršaus, Anatolijus Kaširovas įsmeigė tritaškį, o 7:0 atkarpą laimėjusi „Dzūkija“ antrajame ketvirtyje įgijo 9 taškų persvarą (40:31).

„Neptūnas“ per trečiąjį kėlinį varžovams atseikėjo 27 taškus bei prieš lemiamą ketvirtį ištirpdė deficitą iki minimalaus (66:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Želionis surinko 6 taškus, Brandonas Fieldsas 5, tačiau 8 Sušinsko taškai neleido varžovams pabėgti (77:79).

„Neptūnas“ atkrintamąsias varžybas pradės gegužės 11-ąją namuose su „Pieno žvaigždėmis“, tuo metu „Dzūkijos“ sezonas baigėsi šiandien.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 21 (8 atk. kam.), Jerry Johnsonas 16, Brandonas Fieldsas 13.

„Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Anatolijus Kaširovas 14, Paulius Danisevičius 13 (9 rez. perd.).