Dario Šaričius Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Celtics“ savo aikštėje 108:103 pranoko „76ers“

• Bostono klubas antrojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 26:48

• „76ers“ puolime atkovojo 16 kamuolių, kai „Celtics“ tik penkis

Pirmoje mačo dalyje 22 taškų skirtumu atsilikinėjusi Bostono „Celtics“ ekipa dar iki ilgosios pertraukos sugrįžo į rungtynes, o antroje susitikimo pusėje įtvirtino savo pranašumą Rytų konferencijos pusfinalyje.

Foto galerija

Brado Stevenso auklėtiniai namų arenoje 108:103 (22:31, 29:25, 28:19, 29:28) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir įpusėjo kelionę konferencijos finalo link.

„Celtics“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Artimiausi du susitikimai bus žaidžiami Filadelfijoje.

Iki antrojo kėlinio vidurio svečių teritorijoje dominavusi „76ers“ į savo krepšį buvo praleidusi vos 26 taškus bei tuo metu užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose – 48:26.

Visgi tada šiame mače po traumos į aikštę sugrįžęs Jaylenas Brownas, Terry Rozieras ir Marcusas Smartas smeigė po tritaškį, „Celtics“ atsakė spurtu 18:3 ir Browno dėjimas antrojo kėlinio pabaigoje signalizavo apie šeimininkų sugrįžimą – 51:56.

Trečiajame kėlinyje Bostono ekipai surinkus devynis taškus be atsako, svarstyklės pakrypo į „Celtics“ pusę – 74:66. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie šešias minutes, „76ers“ dar buvo persvėrusi rezultatą savo naudai – 93:88, bet tuomet „Celtics“ smūgiavo atkarpa 11:2, leidusia susigrąžinti iniciatyvą – 99:95.

Likus žaisti 5,5 sekundės, po antrojo Dario Šaričiaus dvitaškio iš eilės „76ers“ dar laikėsi – 103:106, bet pražanga sustabdytas Jaysonas Tatumas neklydo prie baudų metimų linijos ir įtvirtino pergalę – 108:103.

Tai buvo šeštoji paeiliui „Celtics“ namų pergalė atkrintamosiose.

20
28
9
7

„76ers“ kylanti žvaigždė Benas Simmonsas šiame susitikime prametė keturis mestus dvitaškius, pataikė vieną baudą iš dviejų ir tepelnė vieną tašką. Jo +/- rodiklis siekė net -23 – prasčiausias rungtynėse.

Po varžovų krepšiu karaliavusi „76ers“ puolime atkovojo 16 kamuolių, o „Celtics“ tik penkis.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 21, Terry Rozieras 20 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Marcusas Smartas 19, Alas Horfordas (12 atk. kam.) ir Jaylenas Brownas – po 13, Marcusas Morrisas 11.

„76ers“: J.J. Redickas 23, Robertas Covingtonas 22 (9 atk. kam.), Joelis Embiidas 20 (14 atk. kam.), Dario Šaričius 14 (9 atk. kam.), Marco Belinelli 11.

Joelio Embiido žaidimo epizodai:

2018-05-04 12:48
Kaip visad
Rytu lygis apgailetinas

--
2018-05-04 11:39
Atsigauna Bostonas po sunkios serijos su Bucks.Puikiai į žaidimą po traumos įsiliejo Smartas,kuris sustiprino komandą ir padidino rotaciją.O Rozier tiesiog negalima nesižavėti.Nuostabiai žaidžia PO ir puikiai išnaudojnd minutes Irvingui traumą gavus.Filadelfijoje bus kita istorija,bet serijos pradžia tikrai tobula.

--
2018-05-04 08:26
2 kasioguru
Kokiam finale, cavs juos sutvarkys 4-0 net neidomu bus ziureti, bostonas naikina bent kokia galejusia buti intriga rytuose...
+1
2018-05-04 07:09
kasioguru
siemet nesizavet Celticsais neimanoma. ir nors be 2 savo zvaigzdziu jie ko gero neturi daug sansu kovot del ziedu, labai noreciau juos matyt bent jau finale, kas yra visai realu matant rytu lygi.