• „Rockets“ išvykoje 113:92 užtikrintai susitvarkė su „Jazz“

• Serijoje iki keturių pergalių „raketos“ pirmauja 2-1

• Hjustono klubas po pirmosios mačo dalies buvo priekyje 70:40

• Vasarą sutartį su „Žalgiriu“ turėjęs Royce'as O'Neale'as su 17 taškų buvo rezultatyviausias „Jazz“ žaidėjas

Įspūdingai startavusi Hjustono „Rockets“ komanda nusvėrė svarstykles į savąją pusę Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje.

25
33
100%
7/7
67%
6/9

Jamesas Hardenas ir Ericas Gordonas pelnė po 25 taškus, o Teksaso klubas svečiuose 113:92 (39:22, 31:18, 23:25, 20:27) sutriuškino Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė 2-1.

Ketvirtasis mūšis Solt Leik Sityje vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

Nuo pat mačo pradžios siautėjusi „Rockets“ per pusdevintos minutės pelnė net 32 taškus ir triuškino šeimininkus 32:12. Antrajame ketvirtyje svečiai atseikėjo dar 31 tašką ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami jau net nepadoriu skirtumu – 70:40.

Varžovų teritorijoje siautėję „Rockets“ krepšininkai realizavo 62 proc. dvitaškių (31/50), o šeimininkai 44 proc. (24/55).

„Jazz“ gretose ryškiausiai žibėjo kontraktą su Kauno „Žalgiriu“ tarpsezoniu turėjęs Royce'as O'Neale'as, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir atkovojo 5 kamuolius.

Antrojo ketvirčio viduryje jam surinkus septynis taškus, „Jazz“ atsilikimas buvo sumažėjęs iki 34:49, bet tada Jutos ekipai užsikabinti nepavyko.

Šis visiškai mačas nesusiklostė „Jazz“ lyderiui Donovanui Mitchellui, kuris pataikė 4/16 metimų, pelnė 10 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko -5 naudingumo balus.

Hardenas prie 25 pelnytų taškų taip pat pridėjo 12 rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje – 33 naudingumo balai.

„Jazz“: Royce'as O'Neale'as 17, Alecas Burksas 14, Rudy Gobertas 12 (9 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas (12 rez. perd.) ir Ericas Gordonas – po 25, Chrisas Paulas 15 (6/17 metimai), Clintas Capela (8 atk. kam.) ir Trevoras Ariza – po 11.

2018-05-05 11:25