Graikijos pirmenybių finalo serijoje – lygiosios. Sekmadienį (06.12) Atėnuose vietos AEK palaužė to paties miesto „Panathinaikos“ krepšininkus 84:79 (24:21, 18:21, 19:24, 23:13) ir išlygino serijos rezultatą iki trijų pergalių 1-1.

Pirmajame susitikime įtikinamą pergalę šventė „Panathinaikos“ krepšininkai 78:62.

Antrajame susitikime po trijų kėlinių dar 5 taškais pirmavo „Panathinaikos“ (66:61), tačiau ketvirtajame kėlinuke AEK sukilo lemiamam šturmui ir išplėšė pergalę (84:79).

AEK: Nikos Zisis 21, Michaelis Pelekanos 16, Davoras Kusas 15, Sandro Ničevičius 11 (7 atkovoti kamuoliai), Quadre Lollisas 8 (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Fragiskos Alvertis 15, Mike'as Batiste'as 12, Ibrahimas Kutluay, Vlado Sčepanovičius ir Jaka Lakovičius (6 rezultatyvūs perdavimai) po 10.

Trečiasis susitikimas trečiadienį (06.15) bus žaidžiamas „Panathinaikos“ aikštelėje.

2005-06-12 23:42
yo panathinaikos zaidejai tai no comments wien zvaigzdes.....neweltui 3 wieta eurolygoi...